додому суспільство Прокуратура області притягнула до відповідальності міліціонерів, податківців та депутатів

Прокуратура області притягнула до відповідальності міліціонерів, податківців та депутатів

687

50 обвинувальних актів щодо 66 злочинів спрямовано цьогоріч правоохоронцями до суду. Третина злочинів – за фактами одержання хабарів. Під головуванням прокурора області відбулась координаційна нарада, на якій йшлося про запобігання корупційним проявам. Результати проведеної роботи у цій сфері Геннадій Мовчан озвучив на брифінгу місцевим журналістам.

Найбільше корупційних кримінальних правопорушень вчинили посадові особи органів місцевого самоврядування – 14, ще 12- службовці конролюючих структур.  Відзначились пристрастю до хабарів і 9 правоохоронців. За вчинення корупційних злочинів притягнуто до відповідальності по 4 працівники міліції і податкової служби та один працівник митниці.

Геннадій Мовчан: "За підозрою у вчиненні кримінальних корупційних правопорушень затримано всього 20 осіб, з яких відносто 11 було поставлено питання про взяття їх під варту. Як  зараз дозволяє КПК з одночасним визначенням застави. По всіх 11 особах була застава від 30 до 300 тисяч гривень і всі 10 її сплатили і всі були звільнені з-під варти. Сума застави склала 1 мільйон 550 тисяч гривень. Гроші в наших корупціонерів є.

 Геннадій Мовчан також повідомив: до суду спрямовано 59 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. 50 осіб притягнуто до відповідальності. За вчинення корупційних правопорушень із займаних посад звільнено 25 посадовців. 16 депутатів місцевих рад позбулися мандатів. Лише спільні дії громадськості, влади і правоохоронців – запорука викорінення корупції, наголосив прокурор області.