Головна Новини Прокуратура не дозволила поселити переселенців зі Сходу хотіли у протитуберкульозний санаторій

Прокуратура не дозволила поселити переселенців зі Сходу хотіли у протитуберкульозний санаторій

291

38844Включення до переліку об’єктів для можливого розміщення жителів Сходу та Криму приміщень, абсолютно не придатних для проживання, виявила прокуратура під час перевірок діяльності районних державних адміністрацій.  З 17 житлових приміщень, що пропонуються для тимчасового проживання в Шумському районі, в 11 – відсутнє водопостачання , у двох будинках відключене електропостачання.

Прокурор Гусятинського району ж виявив, що до переліку житла, де можливе розміщення переселенців, службовці РДА включили Яблунівський обласний комунальний дитячий протитуберкульозний санаторій. У санаторії проходять лікування 66 дітей, хворих на туберкульоз легень та інші захворювання дихальної системи. Перебування поряд з хворими могло б негативно вплинути на стан здоров’я переселенців, якби їх туди таки поселили.

За результатами перевірки прокуратура області внесла подання першому заступнику директора департаменту соціального захисту населення ОДА з вимогою притягнути винних осіб до відповідальності. До відповідальності притягнуто двох посадовців департаменту, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here