додому надзвичайне Проїзд частиною автошляхів на Тернопільщині через погоду ускладнений

Проїзд частиною автошляхів на Тернопільщині через погоду ускладнений

692

Державтоінспекція через негоду сьогодні тимчасово обмежила рух на автомобільних дорогах у двох областях України – Полтавській і Луганській. На Тернопільщині цього не робили, однак без утрудненого проїзду на окремих шляхах нашої області сьогодні не обійшлося.

  
Близько одинадцятої години важко було проїхати об'їзною Тернополя і це не єдина дорога в області, де впродовж дня виникали затори. В основному причиною слугувала зупинка на проїжджій частині великовагових вантажівок, належно не підготованих до такої погоди.
 
Василь Барановський, інспектор сектору зв'язків з громадськістю УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Все ж таки додають проблем у русі великовагові транспортні засоби, так як не всі вони обладнані протибуксуючими засобами, так званими ланцюгами. Через те в них ускладнений рух на підйомах, а також на спусках. Дана ситуація спричиняє затори та ускладнений рух іншого транспорту".
 
На такі дороги впродовж дня виїздили працівники ДАІ та допомагали розвантажити рух. Перекривати чи обмежувати через негоду проїзд дорогами області, кажуть у державтоінспекції, наразі потреби немає. Проїзд вулицями Тернополя забезпечено, та на окремих ділянках ожеледиця збереглася. Не на втіху водіям і сніг, що пішов, втім, хоч і не без нарікань, вони визнають – їздити містом можна.
 
Анатолій, водій: "Можна їхати. Такі хлопці, що вже багато років їздять за кермом, я вважаю, що проїдуть. Їхати досить непогано".
 
Ігор, водій: "Основні дороги вони ще прогортають, ще щось посипають, а менші вулички – мало що".
 
Василь Барановський, інспектор сектору зв'язків з громадськістю УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Все ж таки хотілося б наголосити учасникам дорожнього руху бути максимально обережними. Для водіїв, оскільки може утворитись сніговий накат, обирати безпечну швидкість руху, враховувати дорожню обстановку та не робити різких маневрів, оскільки  це може принести до заносу, а в подальшому до дорожньо-транспортної пригоди".
 
Тим часом гідрометеоцентр прогнозує: на Тернопільщині сніжитиме іще до 26 січня включно, збережеться і ожеледиця. Водночас передбачається поступове зниження температури, яке вночі двадцять шостого січня, сягне позначки -19 за Цельсієм.
 
TV-4