Головна суспільство Програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2013 рік прийняли сьогодні депутати...

Програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2013 рік прийняли сьогодні депутати Тернопільської обласної ради

300

Програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2013 рік, обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С до 2016 року прийняли сьогодні депутати Тернопільської обласної ради. А ще, серед іншого, народні обранці голосували за призначення керівників у кількох медичних закладах Тернопільщини. Депутати працювали сьогодні швидко і продуктивно.

У порядку денному – кілька десятків питань. Насамперед депутати затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини. Не усі погоджувались з нею, у сесійній залі звучало чимало зауважень.

Марія Чашка, голова фракції ВО "Свобода" в Тернопільській облраді: "Програму затвердили, зважаючи на те, що цілий рік здійснювалось фінансування прграми, фінансування об'єктів і ми розуміємо, що переважна більшість коштів уже використана, як на програму, так і на об'єкти. Проте абсолютно чітко і прозоро у цій програмі простежується лобіювання певних інтересів, лобіювання певних районів, зокрема, 2-3 районів, що є абсолютно несправедливо по відношенню до мешканців інших районів Тернопільської області".

Без обговорень депутати затвердили обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С до 2016 року. Також рішенням призначили керівників кількох медичних закладів Тернопільщини. Найбільше запитань було до новопризначеного керівника Тернопільської обласної Університетської лікарні Василя Бліхара – цікавились управлінським досвідом та розвитком медичного закладу.

Василь Бліхар, головний лікар Тернопільської обласної Університетської лікарні: "Є великі плани і по притягненню обладнання, сучасного, діагностичного обладнання. Ну які проблоеми в нас, я думаю депутати добре знають про наші проблеми, але моя позиція така, що університетська лікарня на території області має бути флагманом, і я буду просити, щоб звернути увагу на модернізацію і реконструкцію цієї установи, і я думаю, що за декілька років ми зможемо пишатись цією установою".

Своїм рішенням депутати обласної ради утворили комісію з питань вивчення стану казначейського обслуговування підприємств, організацій і установ, які отримують кошти з обласного бюджету.

Олександр Стадник, депутат Тернопільської обласної ради: "Комісія попрацюючи узагальнить всю проблематику і при звіті ми її розглянемо на сесії облради  і за результатами, я думаю, приймемо звернення до центральних органів влади, тому що не може бути так, коли орган місцевого самоврядування, маючи кошти на власному рахунку неможе здійснити проплати в тому числі і по капітальних видатках і по тих речах, яких орган місцевого самоврядування вважає за необхідне виконати".

Також депутати обласної ради звернулись до Президента та Кабінету Міністрів України щодо створення державного ліцею-інтернату з посиленою військовою підготовкою на базі реорганізованої 11 окремої гвардійської артбригади.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here