додому суспільство Професійне свято сьогодні відзначають працівники телебачення, радіо та зв’язку

Професійне свято сьогодні відзначають працівники телебачення, радіо та зв’язку

419

Професійне свято сьогодні відзначають працівники телебачення, радіо та зв’язку. Свято це насамперед тих, хто залишається за кадром та творить медійний простір. За високу фахову професійність сьогодні працівників телебачення, радіо та зв'язку відзначила влада міста та області. Серед кращих і "TV-4".

Історія свята працівників телебачення, радіо та зв’язку розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині ж до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ та зв'язківці. Телекомпанію "TV-4" вітали ще зранку. Успіхів та натхнення у праці побажав голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.
 
– Від Вас залежить те чи буде передача чи не буде передача, від Вас залежить вийде журналіст в ефір чи не вийде в ефір.  Якось так завжди традиційно вітали самих журналістів, а Вас інколи час від часу навіть забували привітати. Тому я б хотів в такій дружній обстановці Вас привітати, нагородити грамотами, невеликими сувенірами, – каже голова Тернопільської облради Олексій Кайда.
 
За високу фахову професійність голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда нагородив працівників телебачення, радіо та зв’язку, серед кращих й працівники телекомпанії "TV-4": автор і ведуча програми "Формула здоров'я", "Наші вітання", випусковий редактор каналу Тетяна Гриценко, а також звукооператор Любов Мокрій.
 
Тетяна Гриценко, автор і ведуча програм, випусковий редактор телекомпанії "TV-4": "Я 21 рік працюю на "TV-4", це як один день,бо це страшенно захоплююче і цікаво, сподіваюся, що наступні роки усі ми будемо працювати плідно, цікаво найперше для Вас шановні наші глядачі. Бо Ваша оцінка найдорожча.
 
Любов Мокрій, звукооператор телекомпанії "TV-4": "Неймовірне задоволення від праці получаю тоді, коли йду на роботу і знаю, що буде щось нове, в нас немає повторів. Кожен раз журналісти наші приходять з неймовірно цікавими сюжетами і, не зважаючи ні на що, ніхто ніколи не покаржився. Нехай ми трошки змучені, чи наші журналісти трохи промерзли чи промокли, вони ніколи не скаржаться, це настільки віддані роботі люди, і я їх дуже люблю".
 
TV-4