додому благоустрій Проект реконструкції Циганки у Тернополі розробила молодіжна ініціатива URBAN.te

Проект реконструкції Циганки у Тернополі розробила молодіжна ініціатива URBAN.te

898

vlcsnap-2016-07-06-13h41m48s979Проект реконструкції Циганки у Тернополі розробила молодіжна ініціатива URBAN.te. Про них знає мало людей. Але ці молоді архітектори не прагнуть визнання чи заробітку. А просто люблять своє місто і хочуть його покращити.

Учасники ініціативи URBAN.te є тернополянами, які люблять своє місто і бажають змінити його на краще. Навзаєм не чекають прибутку чи слави – головним вважають реалізацію задуманого. Нині це вдається на прикладі реконструкції “Циганки”, ініціаторами якої стали учасники ініціативи URBAN.te стали і розробили відповідний проект. Спочатку шукали інвесторів, а потім презентували його на одному із фестивалів Тернополя, що позитивно вплинуло на його долю.

– Завдяки “Вуличному ринку” ми представили свій проект і до нас підійшов мер міста і сказав, що місто візьметься до реалізації нашого проекту, – каже учасник молодіжної ініціативи URBAN.te Ярослав.

На реалізацію проекту з бюджету Тернополя виділили близько 10 мільйонів гривень. Зараз реконструкція “Циганки” триває. Загалом над проектом працювала команда Із 10-ти людей ініціативи URBAN.te, наразі координують реалізацію проекту – троє із них.

– Є моменти, від яких прийшлось відмовитися. Це пов’язано із великою затратою коштів. Ми старались зробити все, щоб було гарно з якісних матеріалів, але вони дорого коштують в нашій країні, – говорить учасниця ініціативи URBAN.te Марта.

Молодіжна ініціатива URBAN.te створилась близько двох років тому. За цей період її учасники розробили кілька проектів для покращення благоустрою Тернополя. Поки що втілити в реальність вдається лише один із них – реконструкцію “Циганки”. Основні роботи тут планують завершити до Дня міста 28 серпня.