додому Новини Проект обласного бюджету готові затвердити завтра депутати Тернопільської облради

Проект обласного бюджету готові затвердити завтра депутати Тернопільської облради

336

vlcsnap-2015-01-26-18h19m41s13Проект обласного бюджету готові затвердити завтра депутати Тернопільської облради. Він, запевняють, збалансований і орієнтований на суттєву економію. Гроші, які забрали в окремих галузей, об’єднають у резервний фонд. Без такого в умовах воєнних дій не обійтись, кажуть народні обранці. Проте на найважливіших для мешканців сферах, як от медицина, не економили.

В умовах війни не економити не можна, кажуть депутати обласної ради, тому з деяких обласних програм гроші довелось забрати. Почекає, до прикладу, промоція регіону і туризм. Проте за енергоносії заплатити буде чим, як і зарплатню бюджетникам, каже Володимир Гульовський. Бюджет, запевняє, збалансований і близький до потреб людей. Для обласної дитячої лікарні депутати знайшли 5 мільйонів гривень.

– Це буде включати повністю безплатне лікування, виділення медикаментів, тобто закупівля ліжок, препаратів. Ми хочемо, щоб обласна дитяча лікарня займалась лікуванням дітей не за рахунок добровільних пожертв батьків, а суто за рахунок держави. Це в Україні має бути вперше і ми установимо контроль над тими коштами, – розповів депутат Тернопільської облради Володимир Гульовський.

Ще 1 млн гривень отримає Університетська лікарня, зокрема на розвиток кардіологічного відділення. Два з половиною мільйони – резерв для допомоги бійцям АТО та їх сім’ям.

–  Кожна сім’я, родина, хто воює сьогодні, може звернутись до нас, до депутатського корпусу, до голови облради, щоб виділити матеріальну допомогу цій сім’ї… Ми збільшили кошти і для реабілітації військових. Визначили Заліщики як базовий центр, там буде лікарня, де учасники АТО будуть проходити реабілітацію психологічну та іншу, – каже Володимир Гульовський.

Сьогодні гроші між галузями розподілила бюджетна комісія, завтра бюджет на 2015-й рік депутати мають затвердити на сесії обласної ради.