додому Анонс Проект “Голос громад” про втілення внутрішніх проєвропейських реформ в Україні стартує на...

Проект “Голос громад” про втілення внутрішніх проєвропейських реформ в Україні стартує на TV-4

692

Проект “Голос громад” про втілення внутрішніх проєвропейських реформ в Україні стартує на телеканалі TV-4. У першому ефірі, в четвер 23 лютого ми говоритимемо про децентралізацію на прикладі Байковецької об’єднаної територіальної громади. Долучитись до ефіру та висловити свої думки зможуть і глядачі – телефонуючи до студії чи залишаючи коментарі на сайті і у соцмережах. Також у стрім-включенні ми поспілкуємося і з мешканцями громади. Початок ефіру – о 20 годині.

Байківці – село велике та заможне. Із кінця 2015 року воно є центром об’єднаної територіальної громади. До неї увійшли прилеглі Дубівці, Стегниківці, Курники, Лозова, Шляхтинці та Гаї Гречинські. Процес об’єднання тут розпочався ще 2 роки тому, коли в Україні вперше заговорили про децентралізацію. І хоч до нововведення місцеві віднеслись спочатку скептично, та все ж, часом випереджаючи прийняття необхідних законів, будували свою громаду.

Більше про життя та успіхи Байковецької громади, прямі включення із Лозової, дивіться вже у четвер, 23 лютого у першій програмі проекту “Голос громад”. Початок ефіру – о 20:00. Беріть участь в опитуванні на сайті TV-4, залишайте свої коментарі, телефонуйте у студію та долучайтесь до розмови. Проект «Голос громад» телекомпанія TV-4 готує в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу.