Головна суспільство Продукції на ярмарках у Тернополі продали більше як на 4 мільйони гривень

Продукції на ярмарках у Тернополі продали більше як на 4 мільйони гривень

255

Тернополяни на вихідних ярмаркували. Купити продукти за цінами виробника можна було в Тернополі. Місця проведення ярмарка цього року змінили. Два майданчики на перехресті вулиць Дружби – Карпенка та на масиві Сонячний залишилися незмінними. А ось майданчики на вулиці Лесі Українки та на Майдані Героїв Небесної сотні об'єднали в єдине місце торгівлі – біля центрального стадіону на проспекті Степана Бандери.

Ціни на ярмарку, кажуть тернополяни, дещо нижчі ніж на ринку. Кілограм муки можна було купити за – 3,40-3,90 грн, кілограм гречки – за 6  гривень 40 копійок, крупи горохової – за 6 гривень, пшеничної чи перлової – за 3 гривні,  кілограм макаронів вартував 6 гривень. Чимало тернополян прийшли на ярмарок за продуктами на свята, в першу чергу – за м’ясними виробами.

Зміна місця проведення ярмарку одним не до вподоби, іншим, навпаки, зручна. На ярмарку продукти дешевші, ніж на ринку чи в магазині, проте все одно дорогі, кажуть тернополяни:

– Ціни, що на ринку, що тут привезли, то різниці немає, дорого. Для нас зависокі ціни, бо пенсія не піднімається, вона і не підніметься. Ми все розуміємо, тяжкі часи в країні, але зрозумійте і людей. Молодих людей треба зрозуміти, вони мають діти, їм треба їсточки щось краще купити, ну і треба зрозуміти пенсіонерів, в нас накладка велика. Терпимо поки що, а далі що буде не знаю.

– Трошки дешевше ніж на базарі, купили моркву по 2 гривні 50 копійок, а на базарі – 4 гривні. Капуста дешевша – по 6 гривень, а на базарі 8 і навіть 9 вже.

Загалом на ярмарку 12 квітня продали продукції на більше як 4 мільйони гривень.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here