додому спорт Продовжує прогресувати регбійний клуб “Терен”

Продовжує прогресувати регбійний клуб “Терен”

670

Тернопільські регбісти на спортивному полі у парку Топільче в Тернополі дали гідний бій значно досвідченішому супернику зі Львова, команді "Сокіл-Верховина". Хоч перемогти гостей тернополянам не вдалося, своєю грою вони залишилися задоволеними.

Загалом гра пройшла за переваги досвідчених львів'ян. Зі старту зустрічі молода тернопільська команда дещо розгубилася і, як наслідок, пропустила три спроби. До кінця І тайму "Терен" зумів оговтатися та знайти свою гру. Втім, вирівняти рахунок до перерви не судилось.

У ІІ таймі, судячи з гри, господарям додалося спортивної злості, що дозволило стримати атакувальний запал гостей, а згодом і самим провести результативні спроби і скоротити відставання. Втім, до кінця переломити гру і звести матч до перемоги над львіським Соколом-Верховиною, "терновим" регбістом не судилось. 29-17 на користь львів'ян.

Дмитро Підгрушний, гравець РК "Терен" Тернопіль: "Всі відпрацювали хто скільки зміг, хто як зміг. Слава Богу, що всі живі здорові, ніхто не травмований. Це основне  в нашому спорті. Оскільки ми займаємся на любительському все ж таки спорті, і ми отримуєм задоволення. Шкода, що ми тільки програли".

Євген Тарасенко, тренер РК "Сокіл-Верховина" Львів: "В нас з Тернополем давні дружні стосунки і завжди в нас матчі відбуваються скажем, як свято. Команда Тернополя за останній час дуже прогресує, хлопці з самовіддачею провели матч, дуже вдячні вам за прийом".

Володимир Крутовський, капітан РК "Терен" Тернопіль: "Всі отримали задоволення від гри. В регбі не головне перемога, в регбі головне достойно зіграти. Достойно зіграли, получили задоволення, травмованих намає, все прекрасно, хороша погода. Грайте регбі, приходьте на наші матчі".

Цим поєдинком неофіційного чемпіонату Західної України з регбі-15 РК "Терен" завершує осінній сезон та йде на зимову перерву.