Головна Новини Продати або купити старі речі можна буде на пластівському “Гаражному розпродажі”

Продати або купити старі речі можна буде на пластівському “Гаражному розпродажі”

1042

vlcsnap-2016-02-24-15h59m23s640Продати або купити старий посуд, одяг чи речі, що більше не використовуються вдома, можна буде на “Гаражному розпродажі” 19-20 березня у дворі Пластової Домівки, що на вулиці Федьковича, 11. Пластуни запевняють, “Гаражний розпродаж”- це легкий заробіток під час кризи.

Ініціатори заходу – Тернопільська організація Пласт. Стверджують, насамперед, “Гаражним розпродажем” хочуть заробити горшей на власні потреби: оновити форму та розробити символіку організації. Запевняють, такий проект – це добра альтернатива сучасного заробітку. Тому закликають тернополян долучитися до дійства. Заповнити заявку на участь можна на сайті www.plast.org.ua або зателефонувати за номером: (096) 207 48 69 чи (098) 779 27 79 .

– Якщо людина зацікавлена в цій ідеї, якщо їй це подобається, звісно, ми підтримаємо і допоможемо їй взяти участь у нашому розпродажі. До розпродажу може долучитися будь-хто. Він може написати заявку і бути безпосередньо просто продавцем, а може просто представити декілька товарів, які ми допоможемо йому продати, – розповідає ініціатор акції, пластун Павло Толуб’як.

Організатори запевняють, на пластовому “Гаражному розпродажі” можна не тільки продати, а й купити антикварні речі. Ініціатор акції Павло Толуб’як каже, виставить на продаж колекцію монет, проте більше зацікавлений щось купити, ніж продати. За правилами “Гаражного розпродажу” ціну на продукцію встановлює власник товару.

– Це будуть монети, яких в мене є дуже багато. Я зацікавлений в антикваріаті. Насправді, більшу орієнтацію я роблю на те, що я щось куплю, а якщо буде можливість, звісно я щось продам. Моя точка продажу буде більше орієнтована на аукціонах. Хто більше дасть, той і забирає, – каже Павло Толуб’як.

Під час розпродажу відвідувачів пригощатимуть вуличною їжею.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here