додому освіта Пробне ЗНО на Тернопільщині відбулось успішно, кажуть організатори

Пробне ЗНО на Тернопільщині відбулось успішно, кажуть організатори

540

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання на Тернопільщині відбулось успішно, запевняють його організатори. У тестуванні 30 березня і 6 квітня взяли участь більше 90% зареєстрованих. Наприкінці кожен учасник отримав тестовий зошит та ключ із правильними відповідями. Вже на цьому етапі майбутні абітурєнти можуть побачити попередній рейтинг на сайті Івано-Франківського регіонального центру.

Цього року учасники пробного тестування зможуть отримати оцінку в рейтинговій шкалі 100-200 балів, як і на зовнішньому незалежному оцінюванні. Щоб знати своє місце у рейтингу серед інших учасників пробного тестування, потрібно зайти на свою персональну сторінку на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. У розділі «Результати пробного тестування» потрібно внести відповіді зі свого бланку. Після 11 квітня на цій сторінці можна буде переглянути свій рейтинг.

– Ця інформація, ця статистика дасть можливість спланувати подальшу підготовку до тестування для того, щоб надолужити прогаяне, підібрати варіанти підготовки, можливо, опрацювати ту чи іншу тему, з якої учасник тестування отримав низькі результати, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Наступний етап у підготовці до ЗНО – запрошення на тестування. Зараз організатори працюють над розподіленням абітурієнтів по пунктах тестування. На Тернопільщині вже затверджено 19 таких пунктів. А вже у першій декаді травня абітурієнтам на домашню адресу надійдуть запрошення на тестування.

– Якщо з тих чи інших причин запрошення не надійде до адресата, то кожен абітурієнт зможе роздрукувати це запрошення зі своєї персональної сторінки за номером сертифіката і пін-кодом сертифіката, – каже Юрій Шайнюк.

І те, і те запрошення дійсне. У ньому буде вказано пункт тестування, адреса, час початку тестування і перелік доментів, які потрібно для проходження тестування