додому Новини Пробне тестування писатимуть через місяць абітурієнти на Тернопільщині

Пробне тестування писатимуть через місяць абітурієнти на Тернопільщині

570

vlcsnap-2015-02-19-16h20m38s139Пробне тестування писатимуть через місяць абітурієнти на Тернопільщині. На початку березня учасники отримають на свої персональні сторінки в інтернеті запрошення, де будуть вказані час і місце проведення тестування. Спробують свої сили абітурієнти 21 і 28 березня.

Пробне тестування на Тернопільщині складатиме приблизно 3200 абітурієнтів. Більшість з них зареєструвалося на українську мову і літературу. На другому місці математика, далі історія та англійська.

– Сформовані пункти пробного тестування. Їх в області є 19 як на 21, так і на 28 березня. Це вже затверджено спільним наказом Івано-Франківського регіонального центру і департаментом освіти, – розповідає  заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Вже незадовго розпочнуть і підготовку персоналу на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти. Цьогоріч пробне тестування особливе дворівневими тестами з української мови і літератури та математики.

– У нас будуть з української мови і літератури та математики дворівневі тести. Відповідно діти будуть сидіти в різних аудиторіях і тривалість тестування різна. Ми будемо і правильні відповіді по закінченню тестування віддавати дітям, а також учасник пробного тестування зможе через певний період часу визначити себе у рейтингу інших абітурієнтів і відповідно відкоригувати свою підготовку до основної сесії тестування, – каже Юрій Шайнюк.