додому освіта Пробне тестування проведуть наприкінці березня

Пробне тестування проведуть наприкінці березня

391

Пробне тестування проведуть наприкінці березня. У два етапи абітурієнти будуть випробовувати свої знання: 22 і 29 березня. Організатори пробного ЗНО кажуть, після 10 лютого абітурієнти на свою персональну сторінку, створену під час реєстрації, отримають запрошення. Там будуть вказані число та місце проведення тестування. Зараз на пробне тестування зареєструватися не можна. Взяти участь зможуть лише ті, хто подав заявку у листопаді минулого року і підтвердив її, заплативши гроші.

На Тернопільщині для проведення пробного тестування створять майже 20 пунктів: у кожному райцентрі та у Тернополі. Із собою потрібно мати паспорт  або свідоцтво про народження, запрошення та обов'язково квитанцію про оплату.

Юрій Шайнюк, заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти: "Для того, щоби отримати запрошення, то треба його самостійно роздрукувати з персональної сторінки. В запрошенні на пробне тестування буде вказана адреса пункту пробного тестування. Це буде навчальний заклад в районному центрі або місті Тернополі. Також там вказано час проходження тестування і предмет, на який абітурієнт зареєструвався".

Пробне тестування буде максимально схоже на тестування справжнє, кажуть організатори. Жодних розмов під час роботи, жодних підказок чи списування – такі вимоги ЗНО і їх будуть дотримуватися.

Юрій Шайнюк, заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти: "В нас буде як доброзичливе відношення до абітурієнтів, а також ми будемо строго до них відноситися, якщо вони будуть намагатися так чи інакше скористатися якимись запобіжними матеріаліми. Металошукачів не буде на пробному тестуванні, бо це не передбачено регламентом пункту тестування. Ми не ставимо собі за мету когось обов'язково вигнати, бо наше основне завдання – створити умови всім для вступу у вищий навчальний заклад".