Головна суспільство Проблемні питання, що стосуються дітей, обговорили у Тернополі

Проблемні питання, що стосуються дітей, обговорили у Тернополі

339

Більше уваги дітям. У Тернополі з ініціативи громадських організацій провели круглий стіл, який присвятили Дню захисту дітей. На захід запросили також представників влади, та доброчинців, які не шкодують своїх грошей та часу для дітей і дитячих закладів. Проблемних питань, що стосуються дітей, у Тернополі чимало, кажуть організатори круглого столу.

– З часу незалежності, напевно, в нас не збудовано жодного садочка, окрім того, що кілька садочків були передані в оренду, потім були викуплені, є там приміщення, які віддаються на цей, по спортивних майданчиках, по тому, де діти наші мають проводити свій вільний час, як їх зацікавити, – розповідає представник "Громадського люстраційного комітету" Тернополя Тарас Герман.

Своєю чергою представники влади запевнили, що до діалогу і співпраці з громадськістю вони готові. Єдине – розуміння від людей, що все і всюди одночасно не зробиш.

– В теперішній час, коли фінансова ситуація в Україні, економічна, бажає кращого, проблем дуже багато. Але, я думаю, треба з чогось починати, робити якийсь логічний старт. На нашу думку, досить позитивним є той момент, щоби або реконструювати, або відремонтовувати прибудинкові спортивні майданчики і ігрові майданчики, тому, що по суті з цього починається життя. Дитина навчається в школі, чи вона там відвідує садочок, а потім вона вертається додому і необхідно створити оті самі умови для дозвілля, для здорового способу життя цієї дитини, – говорить начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту міськради Тернополя Микола Круть.

Підсумовуючи круглий стіл, вирішили створити незалежну комісію чи робочу групу із представників громадськості, яка реагувала б на всі звернення громадян щодо порушення прав дитини та контролювати дитячі заклади.

– Для того, щоби можна було в правовому просторі і буквою закону керуючись, зустрітись з дітьми, зустрітись з керівниками дитячих закладів, для того, щоби вони не боялись, а відкрито йшли на розмову і вирішували питання, – говорить представник ГО "Майдан Тернопіль" Ігор Пакулець.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here