Головна суспільство Про відпочинок і оздоровлення дітей східного регіону країни хочуть подбати на Тернопільщині

Про відпочинок і оздоровлення дітей східного регіону країни хочуть подбати на Тернопільщині

211

На Тернопільщині хочуть подбати про відпочинок і оздоровлення дітей східного регіону країни, дітей прикордонників та учасників антитерористичної операції за рахунок обласного бюджету. Працівники управління у справах сім'ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації ініціюватимуть зміни в обласну програму "Оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2015 роки". Це питанння винесуть на найближче засідання сесії Тернопільської облради.

– Щоб цього року могли за кошти обласного бюджету частково оздоровити дітей із східної України, зокрема зі Слов'янська, або ж дітей наших прикордонників, які перебувають на кордоні з Росією, а також діти наших військових, які зараз беруть участь в АТО. Ми плануємо оздоровити хоча би 50-100 дітей, – розповідає начальник відділу управління у справах сім'ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

Таку пропозицію винесуть на засідання сесії Тернопільської обласної ради. Далі – справа за депутатами. Якщо рішення приймуть – ці діти відпочиватимуть у таборах на Тернопільщині в липні та серпні. В середньому вартість перебування дитини у таборі в нашій області становить більшей двох з половиною тисяч гривень. Оздоровлення ста дітей коштуватиме приблизно 260 тисяч. В управлінні сім'ї та молоді кажуть, табори Тернопільщини прийняти дітей готові. На даний час вони в середньому заповнені на 70%, тож місце буде. У дитячому таборі "Ромашка", що в селі Нирків Заліщицького району, кажуть, з радістю приймуть дітей зі Сходу, або дітей прикордонників і учасників антитерористичної операції. Кажуть, готові їх підтримати і захистити.

– Якщо буде потреба, якщо до нас звернуться люди, то ми забезпечимо цих дітей всім необхідним. Ми дамо їм проживання, харчування. Ми знайдемо ліжка для них, знайдемо харчування. Ми все зробимо, щоб ці діти були захищені. Ми будемо раді і щасливі, якщо ці діти, якщо їх треба буде взяти, то приймемо із задоволенням, – говорить директор дитячого табору "Ромашка"  у селі Нирків Заліщицького району Любов Олюхно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here