Головна суспільство Про тиск та погрози заявила мати неповнолітньої, яку ніби-то зґвалтували міліціонери

Про тиск та погрози заявила мати неповнолітньої, яку ніби-то зґвалтували міліціонери

537

Справа про можливе згвалтування неповнолітньої набирає обертів. Учасники цієї історії чи не щодня коментують журналістам своє бачення розвитку подій. Сьогодні про тиск та погрози заявила мати 15-річної дівчини. Жінка стверджує, що її змушували забрати заяву, у якій вона звинувачує трьох міліціонерів у згвалтуванні доньки. Пані Наталя розповіла журналістам, що дочці вірить і планує відстоювати свою правду до кінця. За словами матері, дівчина зараз у важкому психічному стані.

– Найперше погрожували, що буде розголос і це відобразиться на дитині, що це є дуже соромно, що все одно нічого не докажуть і Вам прийдеться чи з України їхати чи ще там. Що жити там тут не буде як, бо все прикриється, бо там дуже високі люди. До мене дзвонили, підходили, приїжджали посланці чи як їх там назвати, предлагали любу суму тільки забрати заяву. Наприклад, вчора був деякий тиск на дитину, при допиті був тиск, – розказує мама, яка стверджує, що її п'ятнадцятирічну дочку згвалтували троє міліціонерів.

Жінка каже, що дочці вірить і буде відстоювати її інтереси.

– Такі подробності, може це необ'єктивно, але такі подробності в ході слідства, що дитина говорить, причому говорить це неоднократно. Такі подробності неможливо придумати. І те, що вони хочуть з моєї дитини робити погану, то, повірте, це неправда, вона закінчила школу з відзнакою. Я буду йти до кінця. Повірте, я буду звертатися до всіх громадських організацій, буду звертатися куди можна. в плоть до того, що я буду добиватися зустрічі з Порошенком, я буду йти куди завгодно. Я доведу, що це було так, – говорить мама.

У свою чергу троє міліціонерів, яких звинувачують у згвалтуванні неповнолітньої, подали скаргу в прокуратуру Тернопільської області, у якій заперечують свою провину. Вони найняли адвоката та замовили незалежні експертизи. Чоловіки стверджують, що всі заяви про згвалтування це наклеп.

Нагадаємо, 29 червня мати неповнолітньої дівчини звернулася у міліцію із заявою про те, що її 15-річну дочку згвалтували троє працівників міліції. Обласна прокуратура за цим фактом розпочала кримінальне провадження. Наразі триває розслідування, розглядають різні версії того, що сталося. Висновки судово-медичної експертизи чекають вже наступного тижня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here