додому надзвичайне “Про це сузір’я знали ще вавилоняни”: зодіакальне коло має 13-ий знак зодіаку?

“Про це сузір’я знали ще вавилоняни”: зодіакальне коло має 13-ий знак зодіаку?

839
У соцмережах та ЗМІ переполох – американське Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору начебто додало до зодіакального кола 13-й знак. Вони стверджують, відтепер вся астрологія офіційно міняє своє обличчя. А більшість людей на планеті тепер житимуть під новими знаками. Що це за новий знак і чи правдива така новина ми запитали у астролога-космопсихолога Івана Круп’яка.
Днями на начебто новій карті сузір’я, яку опубліковало NASA, астрологи побачити, що замість звичних 12 зодіакальних сузір’їв на ній розташовано 13. Вчені пояснюють, змінилась земна вісь, а відтак, на зоряному небі між Скорпіоном та Стрільцем ми тепер бачимо нове сузір’я під назвою – Змієносець.

Іван Круп’як, астролог-космопсихолог, коментує: “Дуже давно цей знак існує, є ще один знак, є кит, або павук, тобто тінь змієносця”.

Іван Круп’як каже, це сузір’я лежить в рамках того ж уявного кола, в якому розташовані усі зодіакальні знаки. Ба більше, про нього знали навіть давні вавилоняни, які і придумали астрологію. Змієносець – це екваторіальне сузір’я. Сонце знаходиться у ньому з 29 листопада до 17 грудня. Змієносець зображується як чоловік, який тримає змію, розділену його тілом на дві частини. При цьому Голова Змії та її хвіст вважаються зодіакальним сузір’ям.

Іван Круп’як додає: “Такий знак, який старається людям чимось допомогти, щоб не було зла. Його вважають покровителем всіх лікарів. Є багато людей, які народились в самий такий період, який мають такий великий дар до того”.

То що ж зрештою зробили в NASA і чому в інтернеті такий ажіотаж? У далекому 2016 році Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору опублікувало на дитячому сайті статтю з поясненням, що таке сузір’я. А за приклад у цьому поясненні взяли зодіакальне коло, в якому вказали також Змієносця, який є невід’ємною частиною цього кола. Окремим пунктом у статті спеціалісти розтлумачили, чим відрізняється астрономія від астрології. Першу вони назвали наукою з чіткою доказовою базою, а другу – культурним феноменом, овіяним міфами та вигадками. І чітко зазначили, що астрологією не займаються, зодіак подали, як зрозумілий приклад, а давні назви сузір’їв використовують, тому що це виявилось досить зручно навіть для наукових спостережень. Втім, любителі астрології проігнорували це уточнення. І поспішили заявити, що NASA переглянуло зодіакальний календар. Тож тепер раз на кілька років в інтернеті спливає ця інформація, і люди починають перераховувати свій знак зодіаку.

До реальної науки сузір’я змієносець не має стосунку. Але якщо вам все ж хочеться винайти свою класифікацію – будь ласка! Хоч змієносець, хоч єдиноріг. Головне – аби ви не перестали бути собою, каже Іван Круп’як.