додому Новини Про проект “Голос Громад”

Про проект “Голос Громад”

744

ПРО ПРОЕКТ

«Голос громад» – інтерактивна платформа у прямому ефірі із stream-включеннями з майданів місцевих громад. Гості студії та учасники включень: фахівці, науковці, підприємці та керівники і члени місцевих громад різних рівнів. У ході обговорень глядачі отримують якнайбільше інформації щодо процесу внутрішніх реформ в Україні, адже для України європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС.

Також під час проекту глядачі матимуть можливість висловити свої думки, бачення, розуміння та побажання щодо запропонованих перетворень, обговорити конкретні приклади вирішення проблем іншими місцевими громадами.

Перед кожною програмою протягом шести місяців наші журналісти та оператори виїжджатиму у найбільш успішні місцеві громади для зйомки сюжетів про втілення та дію про європейських реформ у повсякденному житті.

Кожну програму, завдяки он-лайн трансляції на нашому сайті, мають можливість дивитись та долучатись до обговорення мешканці усіх регіонів України.

ТЕМАТИКА

Ключовими темами проекту «Голос громад» будуть проблемні питання, які виникають у повсякденному житті місцевих громад та шляхи їх вирішення. Зокрема, адміністративна реформа (децентралізація влади), залучення інвестиційних коштів, енергозбереження, екологія, реформа медицини, шкільної освіти тощо.

В рамках проекту «Голос громад» ми готуватимемо одну тематичну програму у кожен останній четвер місяця. Тривалість програми «Голос громад» 1 год. 30 хв. (6 програм).

МЕТА ПРОЕКТУ

Сприяти поінформованості українців щодо проведення в державі демократичних та економічних проєвропейських реформ, головна мета яких – перетворення України на вільного та  рівноправного члена демократичної європейської та світової спільноти.

Сприяти розвитку активності громадянської позиції українців, вихованню зацікавлених членів громад, які матимуть глибоке розуміння того, що від їх конкретних дій чи бездіяльності, конкретних справ буде залежати впровадження проєвропейських реформ та в результаті якість життя  кожної громади.

Проект «Голос громад» телекомпанія TV-4 готує в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу. Окремі думки, висловлені в програмі, є особистою позицією спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.