додому Головні Про подорожчання проїзду у Тернополі заговорили і маршрутники

Про подорожчання проїзду у Тернополі заговорили і маршрутники

1961

Принаймні 8 гривень має коштувати проїзд у маршрутному транспорті міста, аби не працювати собі у збиток, кажуть тернопільські перевізники. Ще рік тому вони звернулися із відповідними документами у міську раду. Та рішення на засідання виконкому не винесли і досі. Ситуація критична, кажуть перевізники, бо на носі зима, транспорт потрібно ремонтувати, оновлювати, а грошей на це нема. До слова, останнім часом у Тернополі на 35 відсотків зменшилась кількість маршрутних автобусів.

Маршрутки – під загрозою. Люди довше чекають на автобуси, а вони приїжджають переповненими. У місті на 35 відсотків зменшилась кількість транспорту. Причина банальна – маршрутки старі і потребують ремонту, а грошей на це у перевізників нема.

-Рік часу пройшов і от зараз ми “плотніше” підійшли до того питання у зв’язку з цим, що просто відбулася катастрофа. Мешканці міста Тернополя вже можуть бачити, що зменшилась кількість маршрутного транспорту у зв’язку з тим, що нема коштів на його відновлення, капітальних ремонтів, не вистачає грошей на зарплату працівникам. Водії кидають і тому зараз надзвичайно болюче питання, щоб підняти тариф на проїзд, – розповідає перевізник Андрій Намака. 

Принаймні 8 гривень має коштувати проїзд у маршрутному таксі, з соціальною карткою тернополянина – 7, кажуть тернопільські перевізники, аби привести все до економічно обгрунтованого рівня. Мається на увазі вчасно платити зарплату водіям, заправляти автобус та купувати запчастини. Про капітальний ремонт старої техніки не йдеться.