Головна суспільство Про податки і асоціацію з Євросоюзом йшлося під час відеоконференцзв’язку з Олександром...

Про податки і асоціацію з Євросоюзом йшлося під час відеоконференцзв’язку з Олександром Клименком

353

Про податки, асоціацію з Євросоюзом, стратегію роботи і перспективи для бізнесу говорили сьогодні представники обласних органів доходів і зборів України з очільником Міністерства Олександром Клименком. Майже 700 учасників засідання Громадської ради при Міністерстві і громадських рад на місцях об'єднали за допомогою відеоконференцзв'язку.

Всі на місцях, у різних областях, а розмова з міністром – віч-на-віч. Спільне засідання Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України і таких же рад при обласних управліннях організовують через відеозв'язок. Сьогодні учасниками такої конференції стали майже сім сотень людей. Саме це і є найефективнішим методом роботи органів, зазначив Олександр Клименко і готовий був насамперед вислухати місцеві проблеми і відповісти на питання колег. А ті цікавились, чого чекати бізнесу після підписання асоціації України з Євросоюзом. Очільник заспокоїв, угода – доступ наших виробників до європейських ринків.

Податкові норми Україна вже приводить до вимог Євросоюзу. 2014-й рік стане роком будівництва митної інфраструктури. Говорили і про електронні перевірки. Загалом кількість перевірок тепер зменшилась втричі. Проте електронна система економить час та зусилля. За останні два роки скоротили майже 20 тисяч працівників органів зборів і доходів, проте якість роботи від цього не погіршилась. Головне у роботі органів, наголошував міністр – доступність і прозорість. А що стосується зменшенння ставки податку на прибуток, чекати цього варто, проте згодом.

Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів України: "В нас була ставка податку на прибуток 25%, сьогодні ми її фактично кардинально змінили, було 21, стало 19%. Але сказати, що від цього кроку бізнесу стало легше, якось бачите тишина в залі. Сказщати, що ми отримали додатковий дохід від зниження ставок, всі вийшли з тіні, також ні. Тобто тут якийсь механізм, який не спрацював. Тому я вважаю, що цілком можливо нам зробити відтермінування цього процесу".
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here