Головна Новини Про осіб, які займаються антипропагандою мобілізації, у військоматі просять повідомляти в...

Про осіб, які займаються антипропагандою мобілізації, у військоматі просять повідомляти в СБУ

522

vlcsnap-2015-07-13-19h40m27s6У Тернопільському обласному військовому комісаріаті застерігають усіх, хто займається антипропагандою мобілізації. Таких осіб називають провокаторами і просять людей повідомляти про них у міліцію та Службу безпеки України.

В двох населених пунктах Тернопільщини перекрили дорогу автомобілю з групою оповіщення Тернопільського обласного військового комісаріату. Про це сьогодні повідомив Володимир Катинський. Люди вимагали не оповіщати і не призивати на військову службу в Збройні сили України. Після перемовин військового комісара, міліціонерів і мешканців сіл, авто поїхало в потрібному напрямку.

– Я вам не зачитав хроніку з Донецька чи Луганська, я Вам не зачитав хроніку з блокування Харківської області. Це все тут в нас в області. Тому я ще раз закликаю правоохоронним органам це все повідомлено, буде ретельно проведена перевірка і винні будуть притягнуті до відповідальності, – говорить Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський.

Такого блокування впродовж року не було в жодній області України, каже Володимир Катинський.

– Я ще раз хочу застерегти: не треба піддаватися провокаторам, проросійським засобам масової інформації і не творити таке на території області. Ще раз хочу закликати голів сільських рад, мерів міст, районного, обласного значення, проводити ось таку агітацію позитиву, показувати що треба йти і захищати Батьківщину. Що це почесний обов’язок, а не сплітати байки і не підбурювати людей до таких проявів сепаратизму.

Подій в Мукачевому Володимир Катинський називає виключно політичним питанням, в якому мають розібратися правоохоронні органи.

– Такого не повинно бути щоб в державі, де з одного боку ведеться війна, а з іншого прояви бандитизму чи інших питань. Однозначно, що просто так люди б не піднялися, просто так на рівному місці цього б не сталося. Я не хочу це коментувати, але є правоохоронні органи, які мають дати оцінку і розібратися в цій ситуації.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here