додому суспільство Про обов’язок сплачувати податки нагадає тролейбус

Про обов’язок сплачувати податки нагадає тролейбус

469

Один із міських тролейбусів прикрасили малюнками зі щорічного конкурсу "Податки очима дітей". Сьогодні ж оновлений тролейбус виїхав на 11-й маршрут. Першими його пасажирами стали вихованці Петриківського дитячого будинку-інтернату.

Дитячий погляд на дорослі справи – сплату податків – вже 10 років оцінює під час конкурсу "Податки очима дітей" фахове жюрі. Тепер кращі з робіт щодня на вулицях міста бачитимуть тернополяни і гості обласного центру. Бо малюнки стали невід'ємною частиною одного з міських тролейбусів. Ініціатори – як податківці, так і платники податків. Останні самі справно обов'язок перед державою виконують і інших закликають.

Ярослав Карпик, голова ТВ ВГО "Асоціація платників податків України у Тернопільській області": "Ми з дитинства навчимо дітей, як в других країнах, що людина, коли отримує дохід, повинна чимось ділитимся. Тому що, крім людей, які працюють, є ще багато людей, які немічні, хворі, потребують допомоги. А потім треба вчити за державні кошти, лікувати".

Щороку на конкурс "Податки очима дітей" надходить безліч малюнків. Для оформлення тролейбуса обрали найкращі, хоча не всі вони від переможців.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Мета цього проекту – це підвищення податкової культури мешканців Тернополя, виведення заробітної плати із тіні, збільшення її розміру, офіційна зарплата, яка має бути гарантією забезпеченої старості. І, відповідно, надходження до державного бюджету, міського, і за рахунок цього реалізація всіх соціальних програм, які мають відбуватися в місті".

Курсуватиме незвичний тролейбус 11-м маршрутом. Першими його пасажирами стали вихованці Петриківського дитячого будинку-інтернату. З нагоди презентації діти і подарунки отримали, і на екскурсію містом вирушили. Звичайно ж, в оновленому тролейбусі.

Петро Якимчук, начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області: "Те, що ми плануємо підтримати цю тематику і запровадити її ще на автобуси, так. Не готовий сказати, чи це буде "Податки очима дітей", можливо, це буде податкова тематика, але трохи іншого напрямку. Не буду поки розкривати всі карти, але такі плани в нас є".