додому Новини Про найкращі пропозиції відпочинку за кордоном розповіла експертка із туризму.

Про найкращі пропозиції відпочинку за кордоном розповіла експертка із туризму.

804

Відпочинок за кордоном. В умовах війни українці все більше почали цінувати життя, і тому попит на тури у порівнянні з довоєнним часом збільшився. Відпочивати на морях в нашій країні складно через окупацію та постійні ракетні атаки. А ще люди змінили пріорітети – і замість купівлі нових речей обирають відпочинок. Для багатьох відновлення стало потребою. Як от для захисників, які перебувають у відпустці чи жінок з дітьми. Який попит на оздоровлення за кордоном та куди їдуть мешканці Тернополя – далі у сюжеті.

Із такими відео та яскравими спогадами повертаються тернополяни із відпочинку за кордоном. Літо – пора відпусток та релаксу. І якщо раніше, люди відкладали яскраві емоції у довгий ящик – то тепер охочих оздоровитися за кордоном значно більше. Експертка із туризму, директорка фірми “Рід-тур” – Іванна Романська розповідає, відчутно, що тернополяни змінили життєві пріоритети і найпопулярніша нині для відпочинку Болгарія. І для цього є чимало причин.

– Перше – це зручна логістика, тому що з Тернополя прямі автобусні рейси, автобусні чартери. Це, відносно з іншими кордонами, легше проходження кордону. Інша відстань. Це шикарні піщані пляжі. Це діти безкоштовно відпочивають при двох дорослих. Це відсутність наших сусідів, у порівнянні із іншими курортами світу, – розповідає Іванна Романська. 

Традиційно, популярна також морська Європа: Хорватія, Чорногорія, Албанія, Греція, Іспанія, Італія, Туреччина, Єгипет. Повномасштабна війна диктує свої правила, тому здебільшого нині відпочивають за кордоном жінки із дітьми.

Планувати відпустку значно дешевше, розповідає директорка туристичної фірми Іванна Романська. Адже, забронювавши відпочинок заздалегідь – можна отримати 20-45% знижки у межах акції раннього бронювання на проживання у готелі. В іншому ж випадку сума більша.