додому Новини Про люстрацію на практиці та ситуацію на Донбасі говорили представники “Об’єднання “Самопоміч”...

Про люстрацію на практиці та ситуацію на Донбасі говорили представники “Об’єднання “Самопоміч” у Тернополі

377

vlcsnap-2014-10-09-12h05m16s199Про люстрацію на практиці, ситуацію на Донбасі та новий парламент говорили сьогодні представники “Об’єднання “Самопоміч” у Тернополі. Його члени також висловили підтримку кандидату в депутати від Тернополя Тарасу Пастуху, який нині воює на Донбасі.

Сміттєві баки і непокора – нормальна реакція суспільства на зволікання з очищенням влади після Майдану, каже Єгор Соболєв, проте лююстрація має відбуватись в законний спосіб.

– Крадії вилізли зі сміттєвого баку, вдягнули новий дорогий костюм і далі пішли красти. А законна люстрація передбачає реальне позбавлення повноважень і заборону повертатися на держслужбу протягом 10 років, як це передбачено в законі про очищення влади, – вважає журналіст, голова громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв.

“Об’єднання “Самопоміч” висловило підтримку кандидату в депутати від Тернополя Тарасу Пастуху, який воює розвідником в 128 гірсько-піхотній бригаді в Дебальцево.

–  Це достойний вчинок. Достойний вчинок достойного мужчини… Є позиція, є думка, і це не високі слова, не пафос, це патріотизм… Я приклоняюсь перед вчинком цього чоловіка… І тепер кожен день буду і за нього молитися, так, як за своїх пацанів, – каже представник батальйону “Донбас” Ігор Чайківський.