Головна Новини Про конституцію України та права людини у рамках Всеукраїнського “Тиждня права” говоритимуть...

Про конституцію України та права людини у рамках Всеукраїнського “Тиждня права” говоритимуть на Тернопільщині

600

vlcsnap-2015-12-07-16h57m23s847Незнання закону не звільняє від відповідальності. Про конституцію України та права людини у рамках Всеукраїнського “Тижня права” говоритимуть на Тернопільщині. Цей проект  триватиме з 7 до 12 грудня. Протягом тижня у навчальних закладах, закладах культури та військових частинах проведуть лекції, бесіди, круглі столи, правові конкурси, ігри та змагання.

На Тернопільщині стартує Всеукраїнський Тиждень права, який триватиме з 7 до 12 грудня. Упродовж цього часу заплановано провести низку заходів. Зокрема, “круглі столи” про демократію та права молоді, бесіди у школах та виставки у закладах культури. Ключовою подією цього тижня стане поїздка учнів-активістів на Схід. Ще у листопаді на Театральному майдані Тернополя вони показали флешмоб “Діти єднають Україну. Діти проти війни” і записали відео-підтримку дітям Артемівська Донецької області.

– Ми проводимо правові вектори – оригінальна форма взаємодії і співпраці учнів, школярів. В минулому ми , коли було спокійно, скажем так, в державі більше популяризували ці правові знання серед районів. А в цьому році ми їдем в Артемівськ завтра, це Донецької області, ліцей повезе старт флешмобу “Діти проти війни. Діти єднають Україну. Схід і Захід разом”. Це буде і відео, і дитячі малюнки, і канцтовари, і солодощі. І діти самі склали “Абетку патріота”, – розповідає директор Тернопільського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2” Інна Іванюк.

10 грудня у навчальних закладах області з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини відбудеться Всеукраїнський урок «Права людини». З 9 до 11 грудня заплановано провести виставку-форум «Правники –суспільству». «Особлива увага під час проведення заходів у рамках Всеукраїнського тижня права буде звернена на захист прав учасників АТО, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

– Впродовж тижня у нас також виставки, малюнки. Приємно, що в цьому році у нас активізувалася робота найбільше, все таки, з головним територіальним управлінням юстиції, і у нас вже є напрацьовані заходи з юридичним факультетом нашого національного юридичного факультету. Власне, зараз проходить брейн-ринг за участю школярів разом з студентами першого курсу, – каже Інна Іванюк.

У кінці тижня організатори заходів підіб’ють підсумки своєї роботи, відбудеться закриття Тижня права на якому кращих активістів нагородять грамотами та іншими відзнаками.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here