додому Головні Про автора програми “Про нас” Івана Круп’яка

Про автора програми “Про нас” Івана Круп’яка

385

Цими вихідними в ефірі телеканалу TV-4 глядачі побачать 600-тий випуск програми “Про нас”. Її автор – відомий тернопільський астролог і космопсихолог Іван Круп`як – один з найдосвідченіших працівників нашого медіа. Його проєкт – про цікавих та неординарних людей, яких він знаходив та запрошував у студію. Вони щоразу обговорюють різні теми. А ще, Іван Степанович щотижня у своїй передачі розповідає, що ж нам віщують зорі.

“Перша програма була записана 30 років тому в театрі драматичному. Я туди ходив зо два місяці.  Вона ще носила іншу назву.
У різних студіях записувалися передачі. Не віриться, що так скоро минає прекрасний і найдорожчий скарб людини – час.

Я запрошую на свої програми цікавих та неодинарних людей, уже старших. Тому що це є скарб нашого міста, нашої області. Ці люди багато прилучилися для того, щоби розквітала наша культура, мистецтво і інші галузі. Про них повинні люди знати. Я це собі поставив за мету.

Щиро дякую, вам, шановні телеглядачі, за те, що дивитеся, цікавитеся, підказуєте мені інколи. Я дуже вдячний. І всім зичу здоров`я, а нам – швидшої перемоги”, – звернувся до глядачів Іван Степанович.