додому Головні Президент Зеленський презентував для учнів Тернопільщини інноваційний застосунок “Мрія”

Президент Зеленський презентував для учнів Тернопільщини інноваційний застосунок “Мрія”

1116

Попри всі перешкоди і виклики сьогодення, освіта в Україні продовжує розвиватись і досягати нових вершин. Вже всі знайомі із застосунком “Дія”, команда президента пішли далі і створили “Мрію”. Інноваційний освітній цифровий проєкт із символічною назвою “Мрія” Володимир Зеленський презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів до Дня знань. Під час зустрічі з учнями та освітянами із майже 40 навчальних закладів з України та з-за кордону президент розповів, що “Мрія” дозволить, зокрема школярам знайомитись із освітніми програмами, створювати своє портфоліо, розклад, план дня, мати в доступі необхідні документи, спілкуватись з вчителем і батьками. Поспілкуватись із Володимиром Олександровичем пощастило працівникам та учням Теребовлянського академічного ліцею. Подробиці у сюжеті.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся у форматі відеоконференції із учнями та вчителями Теребовлянського академічного ліцею.

У zoom-дзвінку Володимир Зеленський презентував школам новий освітній застосунок “Мрія”, який дозволить учням знайомитись із освітніми програмами, створювати своє портфоліо, розклад, план дня, мати в доступі необхідні документи, спілкуватись з вчителем і батьками. Проєкт полегшить і життя вчителів: тут є всі необхідні матеріали для уроків, курси, планування. Слухати презентацію президента по відеоконцеренції також мали можливість 40 навчальних закладів з України та з-за кордону. Поспілкуватись із Володимиром Олександровичем пощастило працівникам та учням Теребовлянського академічного ліцею.

Олег Архидко, директор Теребовлянського академічного ліцею ім. Я. Стецько, розповідає: “Зателефонувала пані Хома і сказала, що є нагода поспілкуватись. Адже ми знаємо, що ми багато працюємо, хіба якісь здогадки можуть бути, чому наш заклад. Заклад перетворений до сучасного законодавства і ми працюємо в цьому напрямку. Це новий тип закладу, який забезпечує освіту на різних рівнях”.

Кожен і кожна отримає своє портфоліо. Чи ти переміг на олімпіади, тобі вдався конкурс і ти просто молодець. “Мрія” доведе, що важливе не лише оцінки, а вся активність твоя, активність кожної дитини.

Христина Дошна, учениця 11 класу Теребовлянського академічного ліцею ім. Я. Стецька, каже: “Навіть не сподівалась. Було дуже цікаво слухати розповідь президента, побачити інші школи і поспілкуватися з ними, мені сподобалось”.

«Мрія» матиме зручний інтерфейс, щоб стежити за графіком занять і позашкільних активностей дитини.
Окрім того, у застосунку дитина може мати ID – унікальний цифровий дитячий документ для більшого захисту й можливостей у світі дорослих за аналогією з «Дією».
Батькам «Мрія» повідомлятиме, чи перебуває їхня дитина в безпеці під час повітряних тривог. Це буде можливим лише після одного натискання в застосунку. Окрім цього, за допомогою цифрової “мрії” батьки можуть отримати зворотний зв’язок від учителя.

За словами президента Зеленського, до кінця 2023 року запланований лише ознайомчий процес із пілотним проектом «Мрії» у тестових школах, а наступного року, після реалізації «пілота», проєкт планують масштабувати на інші навчальні заклади України.