додому Новини Презентують сприятливий інвестиційний клімат Тернопільщини

Презентують сприятливий інвестиційний клімат Тернопільщини

405

vlcsnap-2014-12-31-15h04m23s77На Тернопільщині відбудеться перша Міжнародна конференція в рамках проекту “Український інвестиційний діалог 2015”. На форумі презентують сприятливий інвестиційний клімат області та інвестиційні проекти, які одні з перших реалізують.

У 2015 році в українську економіку очікується нова хвиля інвестицій, каже співорганізатор Міжнародного проекту “Український інвестиційний діалог 2015” Ганна Крисюк. Проект стартував восени, він покликаний консолідувати зусилля влади, бізнесу та громадськості, аби створити умови для інвестування.

– Тернопільщина в рамках попередньої співпраці є дуже цікавою в плані комунікації влади, бізнесу і громади. І те, що у Вас є такі знакові особистості, які вже входять в оргкомітет і вміють відстояти інтереси регіону, це дуже тішить і це дасть великі дивіденди регіону. Головне, щоб були чесні правила гри, щоб люди вміли підтримувати і розуміти один одного, щоб знаходили компроміси для того, щоб розвивати як Тернопільський регіон так і всю Україну, – розповіла співорганізатор Міжнародного проекту “Український інвестиційний діалог 2015” Ганна Крисюк.

На Тернопільщині відбудеться перша Міжнародна конференція в рамках проекту “Український інвестиційний діалог 2015”.


– Ми тільки в листопаді відкрили регіональне представництво тут, в Тернополі, і за цей короткий час, за місяць вже зроблено багато роботи. Ми зустрічалися і в Польщі з польською делегацією, з послом в Китаї зустрічалися, з послом Грузії. Три дні тому я повернувся з Парижу, де зустрічався з усіма зацікавленими сторонами в співпраці. І дуже добре, що ми є співорганізаторами конференції “Український інвестиційний діалог 2015”, – каже  регіональний представник Міжнародної торгової палати Тарас Демкура.

Це не буде черговий інвестиційний форум для галочки, каже Тарас Демкура, це буде перший в Україні діалог між владою, бізнесом і громадськість, орієнтований на результат.