додому Новини Презентація

Презентація

960

16 вересня 1991 року в ефір вийшли програми телекомпанії «TV-4» – першої в регіоні комерційної ефірної телекомпанії, що має статус регіональної.

Ліцензія Національної Ради України з телебачення та радіомовлення на ефірне (аналогове) мовлення: НР № 0793-м до 24.05.2016 року.

Ліцензія Національної Ради України з телебачення та радіомовлення на багатоканальне (цифрове) мовлення:  НР № 1676-м до 08.10.2019 року.

 
Юридична адреса: 46001, м. Тернопіль, вул. Сагайдачного, 2/7. 
Тел.(0352) 43-10-44
Тел./факс (0352) 52-31-40 
e-mail – tv4@tv4.te.ua
веб-сайт – www.tv4.te.ua
р/р 26009000257765 в ПАТ «Укрсоцбанк»  МФО 300023, ЗКПО 14029496
 
ТК «TV-4» – це регіональний мережевий мовник.  
Потенційна аудиторія: понад 1 млн. глядачів.
Територія мовлення: м. Тернопіль, Тернопільська обл., частина Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської та Рівненської областей.
 
Мовлення в аналоговому форматі, потужність передавачів:
м. Тернопіль – 26 ТВК, 1 кВт,
м. Шумськ – 31 ТВК, 0,1 кВт,
м. Бережани –  34 ТВК, 0,1 кВт,
м. Бучач – 41 ТВК, 0,1 кВт.
 
Мовлення у цифровому форматі, потужність передавачів (5-й мультиплекс – DVB-T2 / H.264/MPEG-4 AVC):
м. Тернопіль – 37 ТВК, 1 кВт,
м. Кременець – 43 ТВК, 0,2 кВт,
м. Бучач – 47 ТВК, 0,1 кВт,
м. Чортків – 50 ТВК, 0,2 кВт,
м. Бережани – 52 ТВК, 0,2 кВт.
 
Телекомпанія дотримується умов ліцензії за всіма параметрами. Фактичний обсяг мовлення відповідає зазначеному у ліцензії. Мовлення ведеться 100% українською мовою. Обсяг мовлення телекомпанії з 1991 року зріс із 2 годин до 24 годин на добу.
 
Вітчизняних програм – 70%, власних – 43%. У програмі телекомпанії інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, розважально-музичні, дитячі, фільмопоказ та інші.
 
Телеканал «TV-4» – канал для сімейного перегляду, що відображається в його гаслі «З вами щодня».
 
Головна мета, яку ставить перед собою  колектив телекомпанії – створення якісного регіонального телебачення. Концепція мовлення передбачає роботу з місцевою інформацією, розповіді про людей, про проблеми та перспективи саме Тернопільської області.  Мешканці Тернопільщини можуть побачити себе, своїх рідних та знайомих, обговорити і взяти безпосередню участь у вирішенні проблем міста і області. Оперативна робота журналістів, найсвіжіші місцеві новини, якісний власний продукт  принесли телекомпанії визнання  в області та в Україні. 
 
Для забезпечення успішної діяльності телекомпанія має кваліфікований, досвідчений колектив, який постійно вдосконалює свою професійну майстерність. Всього у штаті телекомпанії працює 55 чоловік, з них 2 – Заслужені журналісти України. 
 
За щорічними звітами  про дослідження  «ГФК Україна»,  «TV-4» є  високорейтинговим ЗМІ. 
 
Переглядають телеканал «TV-4»  кожного або майже кожного дня 38% та дивляться їх кілька разів на тиждень 21% респондентів. Рівень задоволеності усіма характеристиками інформаційних програм телеканалу значуще зріс без винятків. У порівнянні з усіма містами України, головними перевагами інформаційних програм телеканалу є технічна доступність, оформлення програм та важливість інформації особисто для глядачів, а також оперативність і стиль подання матеріалів, вичерпність, об'єктивність та достовірність інформації, час трансляції програм. Телекомпанією  постійно проводяться інші  дослідження цільової аудиторії, телефонні опитування, вивчення потреб і смаків глядачів, організовуються фокус-групи при підготовці нових телепроектів.
 
Одним з головних завдань, яке ставить перед собою телекомпанія  «TV-4» – це забезпечення мешканців Тернопільщини оперативною, об’єктивною, цікавою і різноманітною інформацією, яка охоплює усі сфери життя краю – політику, економіку, мистецтво, культуру, охорону здоров’я, медицину, кримінал, соціально-побутову сферу, спорт, науку та освіту.
 
Щоб забезпечити зворотній зв’язок із глядачами, можливість оцінити їхні думки, пропозиції декілька разів на тиждень у прямому ефірі програми з інтерактивним опитуванням та додзвоном у студію громадськості. Такі проекти цікавлять глядачів Тернопільщини, залучають громадськість до обговорення та вирішення соціально-важливих проблем, дозволяють виховувати суспільно-свідомих громадян. Телеканал «TV-4» – ініціатор обговорення суспільно-важливих проблем регіону та пошуку їх вирішення за участю представників місцевої влади, науковців, громадськості та журналістів ЗМІ.
 
Усі відеокамери професійні цифрові, монтаж програм здійснюється на комп’ютерних станціях нелінійного монтажу, модернізованих на двох’ядерні системи, що дозволило скоротити часові затрати на виробництво програм, трансляцію та архівування програм і реклами на сучасному комп’ютерному відеосервері. 
 
Створено студію продакшн телекомпанії, яка забезпечує виробництво не лише рекламної продукції, але й організацію і проведення BTL-акцій, як позаефірної діяльності, з метою отримання додаткових грошових надходжень. Зокрема, щороку проводяться новорічні шоу  («Новорічна ніч з TV-4», «Найвеселіша безсонна ніч», «Ніч, що радість нам дарує»),  Святкові дійства до Великодня («Великий день великої родини», «Славимо Великдень», «Український Великдень» ) та проект до дня міста «Файне місто Тернопіль».
 
Серед інших акцій – проекти в прямому ефірі до Дня народження телеканалу («Нам 15 років», «Карнавал з TV-4», «20-річчя TV-4»), до Дня Св. Валентина – «Подих весни», до Міжнародного жіночого дня – «Все для тебе».
 
Підготовлено науково-просвітницький фільм про першого українського бургомістра Тернополя В. Лучаківського. Фільм був тиражований і розданий усім навчальним закладам Тернополя, використовується учнями, студентами, вчителями та викладачами історії.  Виготовлено пізнавальний телефільм «Дністровський каньйон – туристичне диво України».
 
Діє оновлений сайт телекомпанії, де здійснюється он-лайн трансляція та розміщення реклами. Розглядаються шляхи розбудови каналу за допомогою новітніх медіа. Значна увага буде приділятись наданню послуг, просуванню та продажу телепродукції та реклами в інтернеті. Розпочато освоєння соціальних мереж.
 
Велика увага приділяється соціальному мовленню та громадській роботі. На телеканалі «TV-4» виготовляються та транслюються ролики і сюжети про боротьбу зі СНІДом, туберкульозом, наркоманією, торгівлею людьми. Особлива увага приділяється адаптації неповносправних у суспільстві, популяризації служби в контрактній армії. Постійними є інформаційне забезпечення та спонсорська підтримка різноманітних конкурсів, виставок, культурно-просвітницьких заходів, концертів та фестивалів, заходів дитячих, молодіжних, громадських організацій, спілок ветеранів та інвалідів.
 
В об’єктиві телеканалу висвітлення і вирішення проблем малозахищених верств населення: інвалідів, пенсіонерів, сиріт, багатодітних сімей. У співпраці з Товариством Червоного Хреста, благодійним Фондом «Карітас», місцевими спілками інвалідів та ветеранів   створюються програми, репортажі, нариси.
                              
До здобутків телекомпанії потрібно віднести такі успіхи та перемоги:
 
Всеукраїнський фестиваль новин та публіцистичних програм регіональних телекомпаній   «Геліос-2001». Друге місце у номінації «Краща публіцистична програма року» (програма «Початок земельної реформи на Тернопіллі»). Також телекомпанія номінувалась у категорії «Краща регіональна станція року»;
Всеукраїнський конкурс програм регіональних телерадіоорганізацій «Україна Єдина», Одеса, гран-прі у номінації «Репортаж з місця події»;
Всеукраїнський конкурс програм регіональних телерадіоорганізацій  «Україна Єдина», Одеса, перемога в номінації «Краща спортивна програма»;
Конкурсна програма «Золотий Георгій» – срібний диплом;
Проект «Тема тижня». Конкурс «Права людини і свобода преси в Україні», оголошений Посольством США в Україні, 2003 рік;
Проект «Ніч виборів». Конкурс «Хроніка виборів – 2004», оголошений Міжнародним фондом «Відродження», 2004 рік;
Перший всеукраїнський конкурс «Медіа про медіа».  «Тема тижня» – 2 місце у номінації «Краща телепрограма»  за висвітлення теми «Цензура та самоцензура у медіа»;
Проект «Тема тижня». Конкурс «Права людини і свобода преси в Україні», оголошений Посольством США в Україні, 2003 рік;
Перший фестиваль реклами «Золотий бублик», переможець в номінації «Відео реклама»,  2-ге місце, 2006 рік;
Диплом  телефестивалю «Відкрий Україну» за професійну майстерність у висвітленні суспільно-важливої тематики у телепрограмах;
Офіційна відзнака Оргкомітету телефестивалю „Відкрий Україну”  «За майстерне телевізійнне втілення ідеї: «ВІДКРИВАЙМО УКРАЇНУ І СЕБЕ!» за телероботи: «Останній співець соціалістичного реалізму», «Тернопіль у плині літ»;
Дипломи за перемогу в акції «Народний бренд» у 2007 та 2008 роках у номінації «Найкращий ТВ-канал»;
Диплом фестивалю «Кінотур» за цикл сюжетів на тему: «Як служиться в лавах Збройних сил України тернопільським юнакам»;
Подяка Міжнародної Громадської Організації «Інтерньюз-Україна» за вагомий внесок в побудову соціально-відповідальних мас-медіа;
Диплом – визнання Відкритого фестивалю екранних мистецтв за цикл сюжетів з телепрограми «Провінційні вісті» на тему «Як служиться в лавах Збройних Сил України тернопільським юнакам», 2005;
Подяка Тернопільського благодійного фонду «Карітас» за цінний внесок у проведенні IV Дитячого обласного фестивалю «Діти-надія світу»;
Подяка за допомогу міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу «Кришталевий жайвір»;
Грамота УГКЦ за допомогу в організації і проведенні прямих трансляцій літургій з Кафедрального собору м. Тернополя;
Диплом фонду «Розвиток України» за активну участь у Всеукраїнському конкурсі публікацій;
Диплом фестивалю «Відкрий Україну»  у телеконкурсі «Україна туристична»  за фільм «Дністровський каньйон – туристичне диво України» – 2 місце ;
Диплом  Національної ради з питань телебачення  та радіомовлення та багато іншого.