Головна Новини Прем’єра історичного бойовика “Король Данило” нещодавно відбулась у Тернополі

Прем’єра історичного бойовика “Король Данило” нещодавно відбулась у Тернополі

1102

У Тернополі презентували історичний бойовик “Король Данило” . Стрічку знімали на тридцяти локаціях Західної України, зокрема і на території Тернопільщини. 

Прем’єра історичного бойовика «Король Данило» нещодавно відбулась у Тернополі. Зйомки розпочалися ще у 2017-му році. Знімали стрічку у Запорізькій і Тернопільській областях. Актори фільму переважно із західного регіону України.

За сюжетом, у 1238 році Данило разом зі своїм братом Васильком атакують прикордонний замок. Виявляється, що будівля належить таємному ордену. Данило бере у полон їх магістра, той пропонує союз проти загрози, яка хвилею йде зі сходу. Ім’я їй монголи-татари, яких веде за собою легендарний хан Батий.

У Данила, як князя Волинсько-Галицького, є два варіанти: війна або договір. Розуміючи, що силою побороти монголів не вийде, чоловік ризикує всім і їде в лігво ворога укладати договір. Із першого погляду, ця затія приречена на провал, і Батий легко може обезголовити свого гостя, але як воно буде насправді, глядач дізнається із фільму.

Спеціально для зйомок фільму був відбудований середньовічний міський комплекс з декором і інтер’єрами 13 століття. Для героїв картини спеціально було створено 200 костюмів, за археологічними знахідками відтворено 100 одиниць зброї. Стрічку «Король Данило» вже можна побачити у кінотеатрах Тернополя і України.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here