додому культура Прем’єра “Занадто одруженого таксиста” у Тернополі – 21, 22 та 25 вересня

Прем’єра “Занадто одруженого таксиста” у Тернополі – 21, 22 та 25 вересня

732

І знову прем'єра у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка. 21, 22 та 25 вересня глядачів запрошують на ексцентричну комедію "Занадто одружений таксист". Поставлена за п'єсою англійського драматурга Рея Куні Миколою Бажановим, вистава обіцяє дарувати море позитиву.

Микола Бажанов, режисер-постановник вистави: "Класний акторський ансамбль, гарна драматургія, просто динамічна чудова сюжетна лінія. І от, в принципі, актори можуть тут собі побавитись, поімпровізувати".

Головний герой п'єси "Занадто одружений таксист" Джон Сміт, роль якого виконує Андрій Малінович, одружений з двоми жінками одночасно. Три роки ні Мері, ні Барбара нічого не підозрювали, бо Джон чітко дотримувався графіку, відвідуючи кожну із дружин. Проте одна автомобільна аварія змінює все. Прокинувшись після неї вдома у Мері, чоловік розуміє, що у цей час мав би бути в Барбари. Джон намагається виправити ситуацію, проте з кожною сценою плутанина зростає.

Андрій Малінович, виконує роль Джона Сміта: "Багато різних було в житті творчому моєму, але, власне, такої ґрані ще не було. Коли чоловік розривається поміж двома жінками, і це було гарно, три роки. І раптом сталася подія, яка раптом внесла оце "нєчто", як казали, яке перевернуло весь подійний ряд от усіх артисторолей в даній п'єсі".

Кожна із жінок Джона Сміта ще більше додає масла у вогонь. Вони у нього імпульсивні та істеричні.

Юлія Яблонська, виконує роль Барбари Сміт: "Мері – вона така більш інтелігентна, у Мері з Джоном сім'я така більше зразкова, а зі мною… Я така більше хтива дівчинка, отаке. Тобто, тут в нього є якісь отакі забавлянки-цяцянки, тут він зі мною відпочиває".

На чисту воду містера Сміта виводить один із інспекторів поліції – Траутон, якого грає Віталій Луговий. Як саме – можна дізнатись, прийшовши на виставу. Поки ж актор ділиться враженнями від ролі.

Віталій Луговий, грає роль інспектора Траутона: "Цікаво. Дуже цікавий був процес, це самостійна робота наших акторів, це дебют нашого, мого однокурсника Миколи Бажанова, ми разом навчалися, разом робили кар'єру на цій сцені".

Прем'єра вистави "Занадто одружений таксист" у Тернопільському драмтеатрі відбудеться 21, 22 та 25 вересня.