![vlcsnap-2020-08-20-17h37m40s108](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/vlcsnap-2020-08-20-17h37m40s108-640x360.jpg)
Представники всеукраїнського руху #SaveФОП приїхали у Тернопіль. Підприємці з різних українських містзустрілися із міським головою Тернополя. Говорили про співпрацю малого бізнесу та місцевого самоврядування в умовах кризи.
Представники всеукраїнського руху #SaveФОП приїхали у Тернопіль. Підприємці з різних українських містзустрілися із міським головою Тернополя. Говорили про співпрацю малого бізнесу та місцевого самоврядування в умовах кризи.