додому суспільство Представники місцевого самоврядування відзначили професійне свято

Представники місцевого самоврядування відзначили професійне свято

533

 

7 грудня професійне свято відзначили представники місцевого самоврядування Тернополя. У цей день усіх, хто працює на благо міста, нагородили почесними грамотами та подарунками.

У залі Українського Дому "Перемога" – депутати міської ради Тернополя, депутати попередніх скликань, колишні міські голови, представники громадських організацій та керівники органів та установ самоврядування. Саме завдяки їхній праці Тернопіль оновлюється та розвивається.

– Дуже багато речей, які робляться реально в місті, вони не завжди сторонньому оці замітні. Але коли проходить певний час, порівняти з тим, що рік було тому, два роки тому, тоді вже можна робити певні висновки наскільки місто змінюється. Досягненням є те, що постійно місто оновлюється, місто отримує постійно якісь нові споруди, постійно відбувається якась реконструкція. Є певні проблеми, які взагалі знімаються як такі для міста Тернополя, інші вирішуються частково. Але це постійний процес, є речі, які неможливо вирішити за один день чи один рік, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Робота в органах місцевого самоврядування, насамперед, велика відповідальність перед людьми. А із своїми проблемами у міську раду їх приходить чимало.

– В день до мене приходять люди, так само звичайні тернополяни, просять або якусь консультацію, якесь роз'яснення, або звертаються уже за допомогою. Ну, в день це може бути там від десяти навіть до ста осіб, залежно в який період, – каже начальник відділу зв'язків з громадськістю Тернопільської міської ради Катерина Калуш.

З нагоди Дня місцевого самоврядування кращих працівників відзначили подяками та подарунками.