Головна культура Представники діючих кінокомісій України вирішили об’єднатися для майбутніх спільних цілей

Представники діючих кінокомісій України вирішили об’єднатися для майбутніх спільних цілей

750

“Об’єднатися для майбутніх спільних цілей” – вирішили представники всіх діючих кінокомісій України, які з’їхалися у Тернопіль задля обговорення розвитку української кіноіндустрії. Під час такої зустрічі підписали Меморандум між кінокомісіями та обговорили важливість створення Асоціації фільмкомісій України. 

Важливий крок для розвитку українського кіно втілили у нашому місті. Діючі українські комісії підписали Меморандум про співпрацю та озвучили намір створення Асоціації фільмкомісій України. Така подія відбулася у рамках практичного семінару «Вектор розвитку кінокомісій України».

– Ми сподіваємося, що цей меморандум буде стартовим в організації співробітництва із співпраці організацій, які мають на меті супровід кіновиробництва. Ви знаєте, є закон України про кінематографію, де визначено інституцію – кінокомісію. Цей Меморандум, який врахував українську нормативну практику і європейський досвід, стане стартом також дієвої взаємодії між всіма регіонами України в питанні супроводу та творенні кіно, – розказує заступник міського голови, голова Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра.

Зі своїм досвідом у сфері кіно у наше місто приїхав засновник Італійської фільмкомісії Фабіо Канепа.

– На мою думку, не так важлива економічна сторона, як бажання і залучення людей, які хочуть сприяти розвитку цьому напрямку, і бачити чітку ціль, до якої маєте прийти. Це є безпосередньо інструмент для того, що б економіка регіону росла, – каже італійський продюсер Фабіо Канепа.

Представники діючих комісій кажуть, що хочуть аби до цієї справи долучалися ще інші міста та згодом створювалися нові кінокомісії.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here