Головна Новини Представників ОСББ Тернополя навчали податківці

Представників ОСББ Тернополя навчали податківці

334

vlcsnap-2015-09-03-16h45m19s197У рамках проекту Інституту розвитку міста Тернополя відбувся семінар для представників ОСББ обласного центру. Провели його структурні підрозділи фіскальної служби. Зустріч у такому форматі організувала громадська спілка «Рада голів ОСББ міста Тернополя».

– Сьогодні питання порушуються щодо змін до податкового кодексу щодо неприбуткових організацій, єдиного соціального внеску, понижуючого коефіцієнта, щодо зарплат, а також звітності. Це актуальні питання, які стосуються кожного представника ОСББ. Не тільки в Тернополі, а й по всій Україні, – говорить голова ГС «Рада голів ОСББ м. Тернополя», активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Лупак.

На семінарі були присутні близько 85-ти представників ОСББ міста. І це – ще не межа, вважають громадські активісти. Тому пропонують тернополянам покращувати свої умови проживання в багатоквартирних будинках шляхом створення ОСББ. Адже переконані, це вирішить багато проблем.

– Головне гасло «Самопомочі» – візьми і зроби! ОСББ і об’єднують, власне, таких людей, яким набридло платити за холодні батареї, за розбиті тротуари і послуги, які, фактично, їм не надаються. Ці люди готові не лише вимагати від когось надання якісних послуг, але й розпочати роботу і почати, власне, із самих себе. Як показує практика, порядок є там, де є господар, а бути господарем – це в крові українця. Тому «Самопоміч» допомагає вирішувати проблеми вже створеним ОСББ, а також ініціює і створеннях нових, – каже заступник голови міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч» Олег Нитка.

– В нас на семінарі сьогодні присутня дуже велика кількість ОСББ. Тому пропонуємо іншим членам ОСББ долучатися до нашої громадської спілки. А також членам ініціативної групи також долучатися до створення в своєму будинку ОСББ, в якому ми допомагаємо, – додає Сергій Лупак.

Подібні семінари для представників ОСББ проводитимуть і надалі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here