додому Новини Правий сектор Тернопільщини підсумував результати виборів

Правий сектор Тернопільщини підсумував результати виборів

487

vlcsnap-2014-10-28-18h22m01s252Правий сектор Тернопільщини підсумував результати виборів. Його представники зізнаються, що їх позиції, зважаючи на вік партії та на те, що на виборчу кампанію по області витратили всього близько 14 тисяч гривень, не можуть не радувати.

За Правий сектор, говорять його члени, не голосували лише у Катарі, Кувейті, Кубі, Тунісі та Македонії й Хорватії. Всього ж у світі за результатами голосування, кажуть у виборчому штабі, вони посіли четверте місце. По Україні та Тернопільщині хоча голосів зібрали набагато менше, проте не скаржаться, бо, кажуть, за час існування ще не встигли повністю проявити себе.

– Наша функція, яку, я вважаю, ми повністю виконали, ми зруйнували усталений порядок, так званий порядок представництва політичних партій, принаймні, в нас в області, – розповів керівник відділу правового забезпечення ПС Тернопільщини Олег Мартинюк.

Цьогоріч, вважають в Правому секторі, перемогу важливіше здобути не на виборах.

– Більшість людей, які живуть в нас в краї, думають чомусь, що війна – це не їхнє, це десь там, це далеко. Якщо ми будем так далі йти – то вона прийде сюди. Її треба закінчити там, відстояти цілісність нашої держави. А вибори будуть ще і ми їх обов’язково будемо вигравати, – вважає лідер Правого сектору Чортківщини Сергій Гусак.