додому Новини “Правий сектор” організовує вечорниці на Андрія

“Правий сектор” організовує вечорниці на Андрія

472

vlcsnap-2015-12-10-13h32m38s539“Правий сектор” організовує вечорниці на Андрія. Гуляння зберуть молодіжні організації міста та представників влади. Мета такого зібрання – не лише згадати українські традиції, а й налагодити стосунки між ініціативною молоддю та народними обранцями.

Андріївські вечорниці від «Правого Сектору», «Жіночої Січі» та «Тризуба» відбудуться 13 грудня на вулиці Лучаківського, 7 в актовій залі казарми “Правого Сектору”. Свято проводять на волонтерських засадах, тому гроші на проведення беруть з власної кишені. Традиційне українське гуляння організатори максимально наблизять до християнства. Гадань не буде, натомість дійство почнуть з молитви.

– Саме Андріївські вечорниці такого формату ми будемо проводити вперше. Менше будемо звертати увагу на такі формальності, які нам закладали в школі. Так як воно не має такого величезного відношення до християнства, то ми його трошечки переформатуємо. Хочемо зробити його сюрпризом і по-новому. Додамо трохи акустичної музики, – розповів організатор Назар Сарабун.