додому суспільство “Правий сектор” вітає скасування “ручних законів”, проте відступати не збирається

“Правий сектор” вітає скасування “ручних законів”, проте відступати не збирається

598

Повне перезавантаження влади, звільнення всіх затриманих, політв’язнів та полонених, розпуск і заборона антидержавних партій та угруповань, кардинальне реформування юстиції, правоохоронних органів, спецслужб, прийняття нової Національної Конституції – такі вимоги представників "Правого сектора". Вони вітають скасування так званих "ручних законів", проте відступати не збираються, розповів представник "Правого сектору", командир Тризубу в Тернопільській області Василь Лабайчук.

Повне перезавантаження влади – така основна вимога Правого сектора, каже командир "Тризубу" в Тернополільській області Василь Лабайчук.

Василь Лабайчук, представник "Правого сектора", командир "Тризуба" в Тернопільській області: "Позиція наша незмінна, ми йдемо до перемоги, доподолання всього режиму внутрішньої окупації на чолі з Януковичем. Ми за зміну всієї системи і в тому числі за зміну людей, які є при владі. Тобто, міняти треба не лише Президента, Кабінет Міністрів чи Верховну раду, а міняти треба абсолютно всю вертикаль влади від останнього самого найменшого, найглухішого села до Києва, до всієї загальнодержавної системи. Ми за повну реформу, переформатування всіх силових структур".

Спецпідрозділ "Беркут" має бути розпущений, каже Василь Лабайчук, а його керівництво має нести відповідальність за постраждалих та загиблих у Києві людей. "Правий сектор" готовий долучатися до охорони громадського порядку як на Тернопільщині, так і в інших областях України. Стосовно допомоги, то крім теплого одягу, взуття, їжі, в Києві потрібні засоби захисту.

Василь Лабайчук, представник "Правого сектора", командир "Тризуба" в Тернопільській області: "Якщо звичайно в когось є можливість здобуття якогось захисту на руки, на ноги, бронижилети, ну звичайно в касках металевих є певна потреба, але менша, ніж скажемо в бронижилетах. Ну і, звичайно, це інші речі, теплі речі. Все що нам люди приносять – ми відправляємо на Київ. А хлопці в "Правому секторі", якщо їм цього не потрібно, то вони відносять на загальний склад майданівський і хтось це використовує. Плюс в нас на майдані щодня стоїть скринька, де ми збираємо гроші, які відправляємо в Київ, де хлопці, вже маючи ці гроші, можуть купити конкретно те, що їм потрібно".