додому Головні Правоохоронці розповіли, як затримували підозрюваного у вбивстві Михайла Феськіва

Правоохоронці розповіли, як затримували підозрюваного у вбивстві Михайла Феськіва

2128

Підозрюваного у вбивстві трьох людей Михайла Феськіва впіймали у Тернополі. Понад три місяці чоловіка шукала вся Україна. Сьогодні вночі патрульні затримали його в обласному центрі, у мікрорайоні Новий світ.

Михайло Феськів. Як виглядає чоловік, якого підозрюють у вбивстві трьох людей, знають мало не всі мешканці Тернопільщини. Одне вбивство, до якого його вважають причетним, трапилось у закинутій будівлі на Східному масиві у Тернополі. Чоловік помер від нанесених тілесних ушкоджень. А його тіло знайшли загорнутим у поліетиленові пакети та покривало. Моторошне вбивство набрало резонансу, Михайла Феськіва почали шукати усією Україною, а мешканці Тернопільщини боялись виходити зайвий раз на вулицю, бо вважали, що підозрюваний може бути поруч.

Проте 21 вересня близько 2 ночі інспектори роти тактико-оперативного реагування, патрулюючи вулицями міста, помітили підозрілого чоловіка.

-Він почав озиратися, можливо, намагався втекти. Нами було прийнято рішення поспілкуватися з ним. Він все ж таки продовжив нервувати, – розповідає інспектор роти тактико-оперативного реагування УПП у Тернопільській області Назар Кріль.

-На запитання: що він тут робить, куди рухається, він відповів, що шукає харчі по сміттєвих баках, – розповідає інспектор роти тактико-оперативного реагування УПП у Тернопільській області Олег Баранський.

Правоохоронці провели поверхневу перевірку. При собі чоловік не мав заборонених предметів. Але під час перевірки інспектори з’ясували, він дуже схожий на того, кого розшукують ще із червня. Михайло Феськів не тікав і не опирався. Правоохоронці затримали підозрюваного та доставили в Тернопільський відділ поліції для проведення подальших процесуальних дій.