додому Головні Правоохоронці пояснили, чому супроводжують працівників військомату, які вручають повістки на вулицях

Правоохоронці пояснили, чому супроводжують працівників військомату, які вручають повістки на вулицях

1207

Начальник полiцiї Тернопiльщини Олександр Богомол роз’яснив, чому при рейдах працiвникiв вiйськомату, якi вручають повiстки, їх супроводжують працiвники полiцiї. За словами правоохоронця, зараз мобiлiзацiя триває i правоохоронцi присутнi разом з працiвниками вiйськомату тiльки для охорони громадського порядку.

“Ми беремо участь в процесi, коли вiйськовi роздають повiстки, до нас вiйськомат звернувся за допомогою в забезпеченнi громадського порядку. Тому що полiцейський, згiдно закону про Нацiональну полiцiю, має право звернутися i попросити не порушувати громадський порядок, не матюкатися, не проявляти фiзичну активiнсть вiдносно iнших людей, тим бiльше, вiдносно вiйськових, тому, полiцейськi завжди присутнi при таких випадках, в бiльшостi присутнi при таких випадках, але це є гарантiя i для людей, що нi вiйськовi не перевищать свої повноваження, полiцейськi всi присутнi з бодiкамерами, якi включаються у випадку якихось конфлiктних ситуацiй”.

“Зараз проводиться дальше мобiлiзацiя. Цей процес мусить вiдбуватися. Ми розумiємо, що наша Батькiвщина потребує захисникiв, тим бiльше, в нас дуже багато поранених i втрати в нас є досить великi втрати. Ми всi розумнi люди, ми розумiємо, що якщо 100 тисяч росiян загинуло, в цiй вiйнi, то наших також людей багато загинуло. Не будемо про цифри говорити. I є багато людей, якi готовi йти захищати, але коли їх покличуть. Кличуть їх вiйськовi, а полiцейськi при цьому забезпечують громадський порядок. Така наша робота i ми мусимо її виконувати”, – розповiв Олександр Богомол.