додому духовність Працівники прокуратури Тернопільської області перерахували для хворого хлопчика свій одноденний заробіток

Працівники прокуратури Тернопільської області перерахували для хворого хлопчика свій одноденний заробіток

689

Маленький тернополянин – 4-річний Денис потребує допомоги, у хлопчика – гострий лейкоз. Аби врятувати дитину, необхідно для початку кілька курсів хіміотерапії і немалі гроші. Необхідну на перший період суму родині Дениса уже перерахували, частину з них (свій одноденний заробіток ) – працівники прокуратури Тернопільської області.

У листопаді 4-річного Дениса повели на звичайне обстеження, навіть не підозрюючи про жахливу хворобу – гострий лімфобластний лейкоз загального типу, гострий період.

Ірина Ковпак, мама Дениса: "Виявилось, що моєму синочку поставили дуже складний діагноз – лейкоз – це для нас було дуже несподівано, це було як грім серед ясного неба, бо синочок мій ще маленький, кілька днів тому йому виповнилось 4 роки".

Маленький тернополянин – 4-річний Денис потребує допомоги, у хлопчика – гострий лейкоз. Аби врятувати дитину, необхідно для початку кілька курсів хіміотерапії і немалі гроші. Необхідну на перший період суму родині Дениса уже перерахували, частину з них (свій одноденний заробіток ) – працівники прокуратури Тернопільської області. Дізнавшись про страшний діагноз, мама Дениса відразу активно почала звертатись за допомогою до тернополян – знайомих, однокласників, підприємців, держслужбовців і навіть незнайомців. Люди активно відгукнулись: необхідну на перший період суму грошей уже перерахували, суттєву частину – працівники прокуратури Тернопільської області.   

Марина Чудопалова, начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Тернопільської області: "В силу професійної діяльності ми нерідко стикаємось з тим, що дітям потрібна не тільки юридична допомога, а й моральна і матеріальна. В даному випадку з'ясувалось, що дитина рапотово захворіла на лейкемію і гроші необхідні були вже. Працівникик прокуратури відгукнулись на біду, зібрали кошти прийнамі на перший період, набільш необхідні і перерахували гроші на лікування дитини". 

Ірина Ковпак, мама Дениса: "Хочу подякувати усім працівникам прокуратури області,  які в такий важкий час для держави і за те, що відгукнулись, допомогли і виділили досить таку велику суму грошей на лікування мого сина, також хочу подякувати лікарці Орел Ользі Степанівні, яка також дуже переймається за мого синочка і навіть коли вихідні ні вона постйно дзвонить, питає як самопочуття сина і так далі. Також хочу подякувати директорці тої школи, де я працюю, і вихователям і вчителям, всім за моральну і фізичну підтримку, бо це було дуже важко все переживати".

Сьогодні Дениско проходить курси хіміотерапії в міській дитячій лікарні. Попереду тривале і складне лікування. Хто бажає допомогти Дениску, реквізити та рахунок  – на сайті нашого телеканалу.