Головна Новини Працівники освіти та медпрацівники будуть із зарплатою, мережу спортзакладів – збережуть

Працівники освіти та медпрацівники будуть із зарплатою, мережу спортзакладів – збережуть

371

vlcsnap-2015-09-30-15h16m12s250Працівники освіти та медпрацівники будуть із зарплатою. Для цього було виділено субвенцію, зміни до міського бюджету затвердили на засіданні виконкому Тернопільської міської ради. Також виділили понад два мільйони гривень на проведення місцевих виборів, гроші на ремонт дитсадка на вулиці Юності та на придбання обладнання і ремонт у школах Тернополя. Майже півтора мільйони гривень спрямують на ремонт дворів і міжквартальних проїздів. Подбали у міській раді і за збереження у місті мережі спортивних закладів.

Всі групи мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл Тернополя не тільки збережуть. Їх кількість збільшать. Додасться 8 груп для занять футболом, стільки ж – для занять із греко-римської боротьби. Гроші на це виділили із міського бюджету. Крім того знайшлись кошти і на освітлення спортивних майданчиків.

– Додатково направлено кошти на освітлення спортивних майданчиків в парках і встановлення відеоспостереження, це зокрема екстрим-парк і ті спортивні майданчики, які ми раніше в цьому році облаштовували. І виділено кошти, це 166 тисяч на встановлення нових спортивних майданчиків,це вуличні тренажери, які будуть встановлені і парку Топільче, в парку національного Відродження. Крім того цього тижня завершуються роботи по облаштуванню вже спортивного майданчика, спортивних тренажерів в парку Здоров’я, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

До 14 жовтня також облаштують спортивний майданчик на бульварі Куліша та за адресою Новий світ, 95.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here