додому здоров'я Працівники Мельнице-Подільського територіального центру допомагають одиноким людям

Працівники Мельнице-Подільського територіального центру допомагають одиноким людям

887

Підтримують та дають можливість відчувати себе потрібними. Працівники Мельнице-Подільського територіального центру надання соціальних послуг та реабілітації допомагають одиноким, людям літнього віку чи особам з інвалідністю в їхній громаді. У закладі підопічні отримують соціальні та медичні послуги. Та найголовніше – увагу та піклування, яких так бракує багатьом. 

– Я паралізована, перенесла інсульт. Шість років назад. Під бомбардуванням лежала місяць. Без їжі, без води. Приїхала сюди, прийняли. У мене з ногами проблеми. Надія Ярославівна допомогла зробити першу групу. Шо це дасть – хто його знає. Ну лежу лежача, кормлять, доглядають, – каже підопічна Мельнице-Подільського територіального центру надання соціальних послуг та реабілітації ЛЮБОВ ГРИЦЕНКО.

У центрі працює команда медичних сестер та годувальники. Окрім цього, за кожним пацієнтом закріплені сімейні лікарі – фахівці Борщівського медичного центру “На здоров’я”.

Загалом працівники Мельнице-Подільського територіального центру надання соціальних послуг та реабілітації опікуються на сьогодні тридцять однією людиною, яка потребує піклування та уваги.