додому Новини Працівники дитячої бібліотеки готують подарунки на Миколая для своїх відвідувачів-сиріт

Працівники дитячої бібліотеки готують подарунки на Миколая для своїх відвідувачів-сиріт

1163

Подарувати дитині свято закликають працівники Тернопільської обласної бібліотеки для дітей. Тут із початком зими бібліотекарі розпочали збирати подарунки для відвідувачів закладу, а саме дітей-сиріт. Долучитись можна речами та грішми.

Акцію “Подаруй дитині свято” організували працівники Тернопільської обласної бібліотеки для дітей. До неї вже долучились понад 60 людей – в основному це бібліотекарі та відвідувачі книгозбірні, відгукнувся і меценат. Долучатись запрошують усіх небайдужий.

– Основним таким девізом нашої акції ми вибрали таку цитату Ліни Костенко “Віддай людині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом”. Зазвичай, так завжди, коли ми віддаємо, отримуємо ще так сторицею. Акція організована для діток, які є читачами нашої бібліотеки, це є сама вразлива категорія читачів, це є діти сироти, – розповідає завідувач сектору обліку та реєстрації читачів Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Марія Наконечна.

Подарунки отримають близько двох десятків дітей – відвідувачів бібліотеки. Вони віком від одного року та до 9 класу. Збирають у бібліотеці усе, що може стати хорошим подарунком для дітлахів.

– Це більше іграшки, дитячі книжечки, також солодощі приносять, цукерочки, які мають трошки такий термін зберігання, канцелярію збираємо – це є розмальовки, олівчики, ручки кольорові. Також вже книжки для таких вже старших діток, багато також пазлики приносять, такі от вже розвиваючі ігри різні. Головне, щоб все було від щирого серця і в хорошому стані звичайно, – каже Марія Наконечна.

Також можна приносити гроші. Їх витратять, аби доповнити подарунки – докупити солодощі, мандарини та зробити пакуночки повноцінними і святковими. Якщо коштів та речей буде вдосталь, запевняють бібліотекарі, їх можна буде розподілити на більшу кількість дітей. Та залучити до акції дітей-напівсиріт чи відвідувачів бібліотеки із багатодітних сімей. Подарунки їм вручатимуть 18 грудня. У книгозбірню на свято завітає справжній Святий Миколай.