додому суспільство Працівників TV-4 нагородили в облдержадміністрації

Працівників TV-4 нагородили в облдержадміністрації

394

День працівників радіо, телебачення і зв'язку, який в Україні традиційно відзначають 16 листопада, цьогоріч припадає на суботу. Проте без уваги медійники та зв'язківці не залишаться. Кращих працівників галузі вже відзначила Тернопільська облдержадміністрація. Сьогодні грамоти вручили обласна рада та міськрада Тернополя. Серед нагороджених і працівники телекомпанії TV-4.

В руках у технічних працівників зазвичай кабелі, материнські плати, процесори та вінчестери. Сьогодні – квіти та грамоти. За сумлінну роботу і високий професіоналізм.

Валентин Мельник, інженер телекомпанії "TV-4": "Працюю на телеканалі вже більше 10 років. Мені моя робота подобається… Це щоденна робота з технікою. Трохи складно, бо і техніка оновлюється, але ми справляємось зі своєю роботою".

Так за щоденною відповідальною і цікавою роботою збігають роки. Наш колега, режисер монтажу Ігор Камінський нарахував таких 16.

Ігор Камінський, режисер монтажу телекомпанії "TV-4": "Рік, коли прийшов на телекомпанію – це був особливий рік для мене. Крім того, що я знайшов роботу цікаву, від якої отримую задоволення, в цьому ж році я створив сім'ю, якою горджуся, яку дуже люблю, І сім'я мене підтримує в роботі, розуміє мене".

Вони – невід'ємна частина телебачення, але щодня залишаються за кадром. Хоча сам кадр – це їхніх рук справа. Телеоператори – це режисери і техніки водночас.

Роман Савуляк, головний телеоператор телекомпанії "TV-4": "Приємно, коли роботу оцінюють і відзначають, але більше задоволення отримую від того, коли насправді вдається допомогти людям, які потребують нашої допомоги. Тому я вважаю, що нагороди заслуговують всі працівники телебачення і радіо. Всіх вітаю".

Людям, які розуміють слова секвенція та рір-проекція, люфт, вінчестер, діафрагма та стедікам, з нагоди професійного свята традиційно потисли руки чиновники. Обласна рада нагородила 12 працівників місцевих радіо, телебачення і зв'язку.

Олег Боберський, заступник голови Тернопільської облради: "В час, коли світ рухається до глобалізації, коли все більше місця займають електронні ЗМІ, ви стаєте справді владою Не четвертою владою, як говорять політики, а реальною владою. Ваша робота, дії впливають на стан суспільства і забезпечують основні демократичні пріоритети в суспільстві".