Головна Новини Працівників TV-4 нагородили у міській раді на честь професійного свята

Працівників TV-4 нагородили у міській раді на честь професійного свята

540

vlcsnap-2015-11-16-14h04m02s81316 листопада своє професійне свято відзначають працівники телебачення, радіо та зв’язку. Шанувальники телеканалу TV-4 щодня зі своїх екранів бачать і чують ведучих та журналістів. Але, крім них, на нашому телеканалі працюють і інші люди – оператори, монтажери, режисери, технічні працівники. До дня телебачення, радіомовлення і зв’язку сьогодні у Тернопільській міській раді відбулось урочисте нагородження кращих працівників і підприємств цієї галузі. Серед нагороджених і наша телекомпанія “TV-4”.

Колектив телекомпанії TV-4 відзначили і нагородили сьогодні у Тернопільській міській раді за високий професіоналізм, оперативне висвітлення важливих національних регіональних подій, наповнення медійного простору якісним продуктом, вагомий внесок у розвиток місцевого мовлення та з нагоди професійного свята. Серед нагороджених – оператор Ростислав Гайдук, кореспондент відділу новин та інформації – Руслана Войцеховська та головний бухгалтер TV-4 Наталія Довгошия.

– Коли 23 роки працюєш в телекомпанії, то телебачення стає частиною життя, не можна не брати участь в творчому житті колективу. Це стало моїм життям. Тому без телебачення не уявляю як би я жила, просто бухгалтер це не бухгалтер. Я б хотіла привітати всіх зі святом, побажати успіхів, цікавих креативних ідей, всім здоров’я і звичайно вдячних глядачів і слухачів, – розповідає  головний бухгалтер TV-4 Наталія Довгошия.

– Я Вам дякую сьогодні за ваш професіоналізм, співпрацю, відданість. Потрібно сказати, що сьогодні це свято об’єднує представників багатьох професій, це і журналісти і оператори і техніки, ті хто стоїть поза екраном, поза ефіром. Бажаю Вам добра, миру і благополуччя Вашим сім’ям, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Наша ж телекомпанія і надалі зобов”язуються працювати в ім”я високої оцінки нашої роботи кожного з вас, шановні телеглядачі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here