![vlcsnap-2020-06-05-18h58m36s527](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/vlcsnap-2020-06-05-18h58m36s527-640x360.jpg)
Журналісти Тернопільщини сьогодні приймають вітання з нагоди професійного свята. Відзнаки від міської ради та облдержадміністрації сьогодні отримали і працівники телеканалу TV-4, а також увесь наш колектив.
Журналісти Тернопільщини сьогодні приймають вітання з нагоди професійного свята. Відзнаки від міської ради та облдержадміністрації сьогодні отримали і працівники телеканалу TV-4, а також увесь наш колектив.