![315991254_511110307728683_4304164624211218245_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/315991254_511110307728683_4304164624211218245_n-640x434.jpg)
Працівників радіо, телебачення та зв’язку з нагоди їхнього професійного свята сьогодні привітали представники міської, обласної ради та військової адміністрації. За нелегку та наполегливу працю в час війни журналістів, редакторів, телеоператорів, операторів зв’язку й усіх тих, чия робота забезпечує громадянам право на отримання інформації, нагородили грамотами та подарунками. Працюємо і надалі задля перемоги на інформаційному фронті.