додому АТО Працівників фіскальної служби Тернополя нагородили за участь у військових діях

Працівників фіскальної служби Тернополя нагородили за участь у військових діях

557

vlcsnap-2016-03-15-14h29m15s222Вісьмох працівників фіскальної служби Тернополя нагородили за участь у військових діях у зоні антитерористичної операції. Спецпідрозділ загону  “Фантом” був відправлений в ротацію на 2,5 місяці та відслужили вдвічі більше. Додому повернулися усі, змінами, що відбулися за той час у Тернополі –  радіють.

Тернопільські податківці не лише контролюють вчасне сплачення податку, а й захищають честь нашої держави. Завданням спецпідрозділу загону “Фантом” було переміщенням товарообороту через лінію розмежування. Зокрема, військові обслуговували КПВВ “Мар’їнка”, “Курахове”, “Зайцеве”. Деякі із бійців були відправлені на проведення бойових завдань у зведені мобільні групи. В Головному управлінні Державної фіскальної служби Тернопільської області бійців вітали з поверненням та нагородили подяками.

– Дякувати Богу всі живі і всі здорові. Розуміємо, що такий довгий час і вам було не легко, і ми переживали. Намагалися вас підтримувати, чим можем. Щиро дякую, що відбувалося все з честю та гідністю, – розповідає  начальник ГУ ДФС в Тернопільській області Ігор Комендат.

– Міняється, вроді би, на краще. Бачу люди змінюються, нова поліція є. Машини з тротуарів забирають. Країна рухається вперед і ми будем цьому помагати, – каже підполковник податкової міліції Роман Демборинський.